در حال بارگزاری...

بست راه

۱۰ ویژگی دیجیتال مارکتینگ که سال آینده ی میلادی مورد توجه خواهد بود (بخش ۲)

دیجیتال مارکتینگ

در بخش قبلی این مطلب سعی کردم توضیحاتی درباره ی دیجیتال مارکتینگ و باید های آن و همچنین آینده ای که برایش در سال ۲۰۱۸ متصور هستیم ارائه بدهم. در این مطلب و درادامه ی حرف های خود به موارد بعدی ۱۰ ویژگی مهم و مورد توجه دیجیتال مارکتینگ می پردازیم.

  1. شخصی سازی و افزایش جزییات

یکی از مسائلی که در سال اینده تصور می شود در تبلیغات اینترنتی مورد توجه قرار می گیرد و البته در این زمینه تاثیر گذار خواهد بود افزایش شخصی سازی و افزایش جزییات در تبلیغات است. اما این یعنی چی؟ درباره ی این موضوع یک هبارت جالب وجود دارد :

“تبلیغات گسترده و وسیع مرد، زنده باد تبلیغات کم و هدف مند”

درواقع ما مدام در حال فاصله گرفتن از تبلیغات زیاد و گسترده هستیم و هر چه بیشتر به سمت تبلیغاتی می رویم که جزییات بیشتری از کاربران را در اختیار دارد و هدف مند تر نمایش داده می شود. به طور مثال، زمانی تصور می شد اگر ما تبلیغات یک محصول را در یک صفحه ی پر بازدید بگذاریم بهترین نتیجه را گرفته در حالی که الآن به این نتیجه رسیده ایم که بهتر است ما تبلیغات را دقیقا به همان گروهی نمایش دهیم که پتانسیل خرید  از ما و محصولات ما را دارند و به این طریق تبلیغات هدف مند و نه گسترده بیشتر جواب می دهد.

  1. افزایش نرخ تبدیل کاربران

نرخ تبدیل کاربران (CEO) یکی از مواردی است که البته همیشه مورد توجه بوده و همیشه مورد توجه خواهد بود. پیش از هر چیز، افزایش نرخ تبدیل کاربران یعنی افزایش درصد کاربرانی که وارد سایت شما می شوند بعد از استفاده از سایت و مطالعه محتوا و تبلیغات و … به مشتری شما تبدیل می شوند و در آخر از محصولات شما خرید می کنند. البته هدف نهایی همه ی تبلیغات و تمام کار ما همین است که تعداد خریداران شما افزایش دهیم اما تصور نکنید که همیشه خریداران محصولات شما کسانی هستند که از قبل برای خرید وارد سایت شما می شوند، CEO یعنی محموعه کار هایی که انجام می دهیم تا کاربران عادی شما را به خریداران محصولات شما تبدیل کنیم که البته این بخش ارتباط بسیار نزدیک هم با سئو (SEO) سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو دارد.

  1. بازاریابی فراتر از دستگاه

کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ، موبایل های هوشمند، تبلت و … چالشی که امروزه همه ی بازاریابی ها و تبلیغات با آن روبرو هستند نوع واکنش و میزان عملکرد آن ها در دستگاه ها و گجت های مختلف است. آماری که در این زمینه وجود دارد این است که استفاده از موبال های هوشمند و تبلیت ها مدام رو به افزایش است و حتی استفاده از موبال ها برای وب گردی و استفاده از ظرفیت های اینترنت از کامپیوتر های شخصی بیشتر شده. این مسئله بر روی بازاریابی و تبلیغات هم تاثیر گذار است و باید به آن توجه کنیم. این مهم است که می خواهیم برای چه گروهی تبلیغ کنیم و حالا این گروه از طریق چه دستگاه هایی ممکن است به سایت ما و تبلیغات ما دسترسی داشته باشند. کاری که Bestrah در این زمینه انجام می دهد مانیتورینگ دقیق و منظم، آنالیز اطلاعات و داده و در آخر نمایش تبلیغات به بهترین راه برای بهترین تاثیر گذاری است.

 

 

 

درخواست برآورد هزینه