در حال بارگزاری...

بست راه

دانلود رایگان کتاب های آمازون، گوگل بوک و…

دانلود رایگان کتاب های غیر رایگان و پولی آمازون، گوگل بوک و…


دانلود رایگان کتاب های آمازون

دانلود رایگان کتاب های آمازون

سلام دوستان امروز قصد دارم براتون نحوه دانلود رایگان کتاب های خارجی پولی که اغلب ممکنه بخاطر پولش نباشه که شما دنبال راه حلی برای دسترسی به آن ها باشید و ممکنه در فرایند خرید و پرداخت پول دچار مشکل باشید چون اغلب این سایت ها نیاز به کارت های اعتباری مثل ویزا، مستر و… رو دارند .

برای دانلود رایگان کتاب های خارجی پولی و غیر رایگان از سایت هایی مثل آمازون ، گوگل بوک و … فقط کافی است اسم کتاب یا ISBN یا نام نویسندگان آنرا در این سایت وارد نموده و لینک های دانلود رایگان آن ها رو دریافت کنید و براحتی کتاب مورد نظر رو دریافت کنید.

http://gen.lib.rus.ec

در ضمن این سایت برای هر کتاب در قسمت mirror چند لینک گذاشته که اگر به هر دلیلی از طریق لینک اصلی نتونستین دانلود کنید از طریق آن ها بتوانید اینکارو انجام بدید.

توجه توجه: بیش از ۹۰% کتاب ها از این روش قابل دانلود هستند ولی اگر به هر دلیلی نتوانستید با این روش کتابی رو که میخواید دانلود کنین میتونین از طریق سایت زیر اقدام به دانلود رایگان کتاب های آمازون ، گوگل بوک و… نمایید:

pdfdrive.com

اگر کتاب هایی که قصد دانلود آن ها را دارید با هیچکدام از سایت های معرفی شده قابل دانلود نبود می توانید با ما تماس حاصل نمایید که برایتان کتاب مورد نظر را خریداری کنیم و برایتان ارسال کنیم: ۰۹۱۲۸۵۸۶۱۳۵ – ۰۷۱۳۲۳۲۴۶۰۲

جهت درخواست کتاب از طریق تلگرام اینجا کلیک نمایید

امکان خرید کتاب تمام کتابهای آمازون و گوگل بوک و گوگل پلی و کوبو و انتشارات وایلی (Wiley) و اشپرینگر و سایر سایت هایی که کتابهای الکترونیک ارائه می دهند قابل تهیه و خرید است.

لازم بذکر است که کتاب هایی که تنها نسخه  AZW دارد (استاندارد آمازون هست) ما همراه با فرمت اصلی کتاب که AZW است فایل پی دی اف تبدیل شده اش را هم براتون ارسال می کنیم.

 

دانلود رایگان کتاب های پولی

دانلود رایگان کتاب های پولی

آموزش ویدیویی دانلود کتاب های پولی و غیر رایگان از آمازون ، google book  و…

پیروز و سربلند باشید.

محمد فتحی ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

دانلود رایگان کتاب از آمازون

دانلود رایگان کتاب با isbn

دانلود رایگان کتاب زبان اصلی

نحوه دانلود کتاب از گوگل بوک

نرم افزار دانلود کتاب از آمازون

دانلود رایگان کتاب علمی خارجی

سایت دانلود کتاب لاتین دانشگاهی

سایت روسی دانلود رایگان کتاب

با سلام و احترام

در رابطه با دوستانی که سوال داشتند چرا بعضی از کتاب ها از طریق این روش قابل دانلود نیست، باید خدمتتون عرض کنم که در بعضی مواقع و البه نه در همه موارد وقتی کتاب خیلی جدید باشه از این روش نمیشه اون کتاب رو بصورت رایگان از آمازون دانلود کرد. ولی در کل این روشی که مطرح شده در حال حاضر بهترین و کارآمدترین روش برای دانلود رایگان کتاب از آمازون است.

آپدیت : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

ایده ی اصلی گذاشتن این مطلب در سایت و راه اندازی و اختصاص یک از صفحه از سایت با موضوع دانلود رایگان کتاب های آمازون یا دانلود رایگان کتاب آمازون زمانی به ذهن بنده رسید که در مقطع کارشناسی ارشد برای یکی از کارهای تحقیقاتی خودم نیاز داشتم که یک کتاب که در سایت آمازون بود رو دانلود کنم و حتی حاضر بودم هزینه ی اون رو بپردازم ولی بدلیل اینکه کردیت کارت نداشتم و در ایران بودم نمی توانستم کتاب رو از سایت آمازون دریافت کنم و بعد از روزها تحقیق و جستجو تونستم این سایت ها رو پیدا کنم و برای اینکه شما عزیزانی که مثل من ممکنه کارتون گیر کرده باشه بخاطر این موضوع تضمیم گرفتم براتون نحوه دانلود رایگان کتاب های آمازون و دیگر کتابخانه ها مثل گوگل بوک و… رو بگذارم. امیدوارم که توانسته باشم کمک هرچند کوچک به شما هموطنان عزیزم کنم.

درخواست برآورد هزینه