در حال بارگزاری...

بست راه

بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت دوم)

زمانی که حرف استفاده از ابزار گوگل و به خصوص Google My Business به میان می آید یکی از مهم ترین نکات داشتن یک وبسایت مرتبط با فعالیت و کسب و کار شماست. درواقع کسب و کار هایی که حداقل از یک وبسایت ساده برای معرفی فعالیت های خود و استفاده از آن در ابزار گوناکون و مختلف گوگل بهره می برند به مراتب از دیگر کسب و کار ها جلو هستند. به همین خاطر است که بار ها و به روش های مختلف این موضوع را به شما خاطر نشان کرده ایم که حتی اگر نمی خواهید در فضای مجازی فعالیت خاصی داشته باشید و صرفا می خواهید کاربران فضای مجازی را با خود آشنا کنید و آن ها را ترغیب کنید که از مشا خرید کنند باز هم نیاز دارید که یک صفحه ی اینترنتی داشته یاشید. تیم Bestrah با تجربه و دانش بالای خود در طراحی انواع سایت برای انواع مشاغل در شهر شیراز، به بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی و تبلیغاتی از جمله طراحی سایت، ایجاد کمپین های تبلیغاتی، مدیریت شبکه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی و … در جنوب کشور بدل شده است. با این تفاصیر پیشنهاد می کنم برای استفاده از مشاوره ی کارآمد و اصولی با کارشناسان ما از راه های مختلف از جمله تلگرام ارتباط برقرار کنید.

خزیدن ربات ها در سایت

یکی از مهم ترین نکات در رابطه با سایت شما این است که حتما شرایط را برای خزیدن و نفوذ ربات ها به داخل سایت و کد سایت شما ایجاد کرده باشید. ممکن است با خود بگویید چه کار کنیم، ربات ها؟

مهم ترین قسمت طراحی و قسمت کدنویسی یک سایت ایجاد قابلیتی در آن برای خزیدن ربات های موتور های جستجو در آن است. درواقع تمام موتور های جستجو و هر سیستم دیگری که می خواهد به شما لینک دهد و به نوعی برای شما بازدید کننده ارسال کند از ربات ها و برنامه های خود برای شناسایی و اسکن کردن سایت و صفحات اینترنتی شما استفاده می کنند و اکثر اوقات طراحان سایت و برنامه نویسان به این نکته بسیار بی توجه هستند. بسیاری از سایت هایی که تا کنون با آن ها برخورد داشته ایم مشکل جذب ترافیک و بازدید کننده داشته اند که قسمت بزرگی از این سایت ها نه به خاطر ضعف در محتوا و … که به خاطر ضعف در کدنویسی سایت امکان پیدا شدن در نتایج جستجو ها را نداشتند و با اصلاح کد توانستند به راحتی به صفحات اول گوگل بروند.

ساختار اشتباه مطالب سایت

این مورد هم تا حد زیادی به ربات ها و اسکن مطالب و محتوای سایت شما توسط آن ها ربط دارد. فرض کنید سایتی دارید که مشکل خزیدن ربات ها در آن وجود ندارد و به راحتی ربات ها سایت شما را بررسی می کنند اما باز هم کاربران زیادی به سمت شما جذب نمی شوند. ایراد این بار از جای دیگری است (با فرض اینکه تمام موارد احتمالی از جمله سئوی سایت، تولید محتوا و … رفع شده اند و مشکلی ندارند) و آن در دسترس نبودن اطلاعات شما برای ربات هاست، مثلا شما بسیاری از اطلاعات مثل آدرس و تلفن تماس خود را در عکس می گنجانید و در متن خود توضیحی نمی دهید که این یعنی ربات ها نمی توانند از آدرس و شماره تماس شما بهره مند شوند و به همین راحتی قسمت بزرگی از محتوای شما را از دست می دهند. ساختار سایت یکی از مهم ترین قسمت های هر سایتی است که باید بسیار دقیق و حساب شده بر روی آن کار شود. برای ارتباط با کارشناس Bestrah و دریافت مشاوره در این زمینه از ایدی تلگرام @mfathi128 استفاده نمایید.

درخواست برآورد هزینه