بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت اول)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon پنجشنبه 04 آبان 1396

بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت اول)

در این سلسله از مطالب جدیدی که بر روی سایت ارسال می شوند سعی کرده ام درباره ی نکات مختلف ابزار Google My Business و موفقیت کسب و کار شما تمرکز کنم و مطالبی در این زمینه به شما ارائه کنم. البته در گذشته نیز توضیح دادم که تمام این مطالب صرفا به منظور آشنایی شماست و تمام این موارد باید به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بررسی و اصلاح شوند که در این زمینه قطعا Bestrah می تواند بهترین گزینه ی شما باشد. ما در bestrah با تجربه ی بالا و دانش زیادی که داریم می توانیم بهترین مشاوره ها و توصیه ها را در زمینه ی افزایش سئو و افزایش فروش محصولات به شما ارائه دهیم و در صورت نیاز وبسایتی کاملا حرفه ای و متناسب با نیاز های شما طراحی کنیم. برای اطلاعات بیشتر با کارشناس ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید. در این مطلب که دومین مطلب از این موضوع است می خواهیم به بحث وبسایت و تاثیر آن بر روی اعتبار کسب و کار شما بپردازیم. برای مطالعه ی مطلب اول اینجا کلیک کنید. همچنین برای مطالعه ی تمام مطالب ما درباره ی بهبود عملکرد در گوگل و ابزار Google My Business اینجا کلیک کنید.

ساعت کاری شعبه ها

یکی از موارد بسیار مهم در جستجو های اینترنتی اطلاعات خلاصه و مهم و در عین بسیار ریز کسب و کار شماست و یکی از مهم ترین این موارد ساعت کاری شعبه هاست. شاید کمتر کسی به این موضوع فکر کند که باید ساعت کاری شعبه ها را به خوبی در دسترس کاربران قرار دهد اما واقعیت این است که در یک جستجوی اینترنتی یکی از مواردی که Google به آن توجه ویژه ای دارد و خیلی از مواقع حتی آن را در صفحه ی اصلی جستجو به کاربر ارائه می دهد همین ساعت کاری شعبه های کسب و کار شماست. سعی کنید چنین اطلاعاتی را در سایت به کاربر ارائه دهید و همان طور که در مطلب قبلی توضیح دادم این بسیار مهم است که چنین اطلاعاتی را طوری در دسترس قرار دهید که موتور های جستجو و ربات ها به راحتی بتوانند آن ها را اسکن و پردازش کنند پس همیشه سعی کنید چنین نکاتی ارد متن اصلی سایت خود قرار دهید.

محتوای صفحه ی اصلی سایت

الآن می خواهیم درباره ی یکی از مهم ترین نکات و موارد این مطلب صحبت کنیم. ببینید هر کاری که وارد سایت شما می شود از هر طریقی و به هر مدام از صفحات سایت شما که ارجاع داده شود باز هم به احتمال بسیار زیاد از صفحه ی اصلی سایت شما دیدن می کند و این یعنی شما در صفحه ی اصلی سایت خود می توانید کاربری را به خود جذب یا از خود دفع کنید. به تمام موارد صفحه اصلی از گرافیک تا نوع چیدمان مطالب و ... باید توجه خاص و ویژه داشت اما نکته ای که می خواهیم امروز درباره ی آن صحبت کنیم محتوای این صفحه است. باید این رابدانید که صفحات کپی و سایت هایی که از محتوای مشابه دیگر سایت ها استفاده می کنند نمی توانند به صفحات ابتدایی موتور های جستجو و علی الخصوص گوگل برسند. این خیلی مهم است که محتوای صفحه ی اصلی سایت شما (Landing page) کاملا انحصاری باشد اما چنین چیزی را از کجا متوجه شویم؟ راه آسانی که من همیشه ارائه می دهم این است که چند خط از مطالب سایت خود را به صورت اتفاقی انتخاب کنید و در گوگل آن ها را جستجو کنید، اگر نتایج مختلفی ظاهر شد و وبسایت شما بین آن ها نبود باید این را بدانید که یک جای کار می لنگد و باید مشکل حل شود. به طور معمول گفته می شود یک صفحه ی اینترنتی باید حداقل از ۴۰۰ کلمه ی یونیک و منحصر به فرد تشکیل شده باشد.

مطالب مشابه

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)