در حال بارگزاری...

بست راه

بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت پنجم)

بعد از بررسی نکاتی که در مطالب قبلی به آن ها اشاره کردیم حالا می خواهیم به نکات جدید در رابطه با اهمیت صفحه ی اصلی سایت بپردازیم. فراموش نکنید که بررسی و عمل به همه ی این نکات است که می تواند بر میزان بادید و موفقیت کسب و کار شما تاثیر بگذارد نه یک یا دو مورد از آن ها. به همین منظور پیشنهاد اول ما به شما استفاده از تجربه و دانش کارشناسان سایت Bestrah است که در زمینه ی طراحی سایت ( با تجربه ی طراحی انواع سایت در شیراز)، مدیریت شبکه های اجتماعی، تبلیغات اینترنتی و هدف مند و … فعالیت حرفه ای دارند. شما می توانید به منظور ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام از اینجا اقدام کنید.

اتوریتی صفحه ی اصلی سایت

یکی از مسائلی که سئوی سایت را در چند سال اخیر تحت تاثیر قرار داده اقدام گوگل در استفاده از الگوریتمی جدید برای جستجو در سایت هاست، نام این الگوریتم پنگوئن است. از زمان معرفی الگوریتم پنگوئن می بینیم که سایت هایی که صفحه ی اصلی قوی و اصولی دارند از دیگر سایت ها به مراتب بهتر در نتایج جستجو بالا می آیند و به این طریق بازدید کننده ی بیشتری را به خود جلب می کنند. را ه های مختلفی برای اندازه ی گیری آتوریتی یک صفحه وجود دارد، دانستن این نکته به ما برای فعالیت های بعدی سایت کمک می کند.

سرعت بارگزاری صفحه

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در یک سایت سرعت دانلود صفحه یا همان بارگزاری آن است. این نکته از دو جهت اهمیت بسیار بالایی دارد. اول از این جهت که گوگل به صفحاتی که سرعت بارگزاری کمی دارند توجه کمتری می کند و درواقع یکی از ویژگی هایی که گوگل هنگا جستجو بین سایت ها به آن توجه می  کند همین سرعت بارگزاری آن به خصوص سرعت بارگزاری صفحه ی اصلی است. پس هر چه شما سرعت بارگزاری سایتتان به خصوص صفحه ی اصلی سایت کمتر باشد رتبه ی بهتری از دید گوگل خواهید داشت. دومین دلیل نیز از این جهت اهمیت دارد که مخاطبان و کاربران همواره به سایت هایی تمایل دارند که زودتر بارگزاری می شوند و این نکته بسیار طبیعی است. ابزار های آنلاین و آفلاین بسیاری برای اندازه گیری سرعت دانلود و بارگزاری یک صفحه وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. به طور کلی باید سرعت بارگزاری صفحه ی اصلی سایت با اینترنت سرعت ۱٫۵Mbps کمتر از ۳٫۵ ثانیه باشد.

داشتن آدرس در قسمت footer سایت

قررا نیست همه ی راهکار هایی که توضیح می دهیم کار های عجیب و غریب و خیلی سختی باشند، درواقع بسیاری از نکاتی که خیلی کم در سایت ها رعایت می شود، همگی کارهایی ساده و راحن هستند. یکی از نکاتی که برای کسب و کار ها تا حد زیادی تاثیر گذار است قرار دادن آدرس محل کار و دفتر اصلی در قسمت فوتر سایت است، این مسئله هم به کاربران کمک می کند (تقریبا این تبدیل به یک اصل شده که کاربران برای یافتن شماره تماس و آدرس به فوتر سایت مراجعه می کنند) و هم به موتور های جستجو که به بخش فوتر نگاه ویژه ای دارند.

درخواست برآورد هزینه