خدمات طراحی سایت

این مجموعه با همکاری برنامه نویسان، گرافیست ها، مشاورین حرفه ای و همچنین بهره گیری از بروزترین متدهای طراحی وب سایت در دپارتمان های تخصصی ایده های نوینی را پیاده سازی می نماید

[us_separator icon=”fa-arrow-circle-down”]
[us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت پزشکی”]طراح اختصاصی وب سایت های پزشکان[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت شرکت های مواد غذایی”]طراحی وب سایت شرکت ها و کارخانجات تولید و پخش مواد غذایی[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت فست فود”]طراحی وب سایت اختصاصی فست فودها[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت آموزشی”]طراح وب سایت ویژه مراکز آموزشی[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت هتل”]طراحی وب سایت اختصاصی هتل ها و استراحتگاه ها[/us_iconbox]
[us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت شرکتی”]طراح وب سایت اختصاصی شرکت های ساختمانی عمرانی و دفاتر مهندسی[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت ارگانهای حوزه سلامت”]طراحی وب سایت ارگانهای حوزه سلامت، شرکت ها و کارخانجات تولید دارو و…[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت کلینیکی و بیمارستانی”]طراحی وب سایت های اختصاصی بخش سلامت[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت رستوران”]طراحی وب سایت اختصاصی رستوران ها[/us_iconbox][us_iconbox icon=”fa-check-square” iconpos=”left” title=”طراحی سایت مراکز تفریحی و گردشگری”]طراحی وب سایت اختصاصی مراکز تفریحی و گردشگری[/us_iconbox]
[us_single_image image=”4056″]

طراحی انواع سایت تخصصی و پرتال تخصصی از جمله خدمات اصلی بستراه است.

BestRah با تفکیک اصناف و تحلیل نیازهای هر یک بصورت مجزا به این امر مهم رسیده است که طراحی سایت انجام شده باید برای هر صنف مطابق با نیاز و هدف آن صنف و تجارت باشد تا کاملا مطابق با اهداف و تصورات مشتریان گام بردارد. 

BestRah با درک این مسئله مهم که هر وب سایت هدفی مجزا با دیگری دارد جذا از طراحی وب سایت پیاده سازی آن را نیز چه طرف کاربر و چه طرف مدیریت وب سایت اختصاصی انجام می دهد. پیاده سازی هر وب سایت از ابتدا طبیعتا کار بسیار دشواری است اما بدلیل تغییر طراحی ها و تمپلیت ها بصورت کامل، پیاده سازی نیز می بایست کاملا از ابتدا انجام پذیرد. 
طراحی های هر صنف و تجارت با دیگری متفاوت می باشد و هر صنف نسبت به نیاز کاری خود طرح اختصاصی خود را تحویل می گیرد. به عنوان مثال طرح یک کلینیک با یک کاریابی و یا یک شرکت بازرگانی کاملا متفاوت می باشد چون نیاز های هر کدام متفاوت است.

صفحه وب سایت چیست؟ و چرا وب سایت؟
وب سایت، مجموعه ای از صفحات مرتبط با يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در اختيار بيننده قرار می دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه گسترده اینترنت را با آدرس اختصاصی خودش فراهم می سازد که به آن آدرس اختصاصی دامنه وب سایت یا Domain گفته می شود. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم سازد.
داشتن وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ اما با مزایای فراوان تر می باشد. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن استفاده کند بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی وب سایت و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

برای راه اندازی وب سایت به سه مورد نیاز دارید:
1- طراحی و پیاده سازی وب سایت
2- هاستینگ
3- دامنه
که هاست و دامنه خود را چنانچه یکساله تهیه نمایید جهت نگهداری از وب سایت خود می بایست تنها این دو مورد را بصورت سالیانه تمدید کنید.

فواید داشتن وب سایت
یک دفترکار شبانه روزی تأسیس می کنید:
وب سایت شما در هر زمانی از روز باز است حتی اگر شرکت شما بسته باشد وب سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل نیز فعال می باشد.

چه مقدار از زمان شما صرف پاسخگویی به مشتریان می شود؟
روزانه چه مقدار از زمان شما و پرسنلتان صرف پاسخگویی به مشتریان در مورد مسایل روتین و متداول می شود؟ وب سایت شما می تواند به این سوالات مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند.

ارتباط خود را با مخاطبینتان مستحکم می کنید :
داشتن وب سایت و بهره بردن از مزایای آن مختص شرکت های تجاری نیست، مهندسین، پزشکان و دیگر افراد جامعه هم می توانند در کنار مزایای مالی و تبلیغاتی، از وب سایت شخصی خود، برای اشاعه فرهنگ، بهبود فعالیت حرفه ای و ارتباط با مخاطبین خود استفاده کنند.

وب سایت بازاریاب 24 ساعته شماست:
موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها وب سایت شما را ببینند و از آن پس زمانی که کاربری به دنبال هر یک از خدمات، محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در وب سایت شما باشد، این موتورها کاربر را به سمت وب سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است از جمله بهینه سازی وب سایت.

درآمد خود را افزایش می دهید:
میزان سودآوری و درآمد زایی وب سایت ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت ها، بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.

در هزینه تبلیغات صرفه جویی کنید :
هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند یا سیاست های تبلیغاتی خود را گسترش می دهید، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

نشان تجاری خود را تثبیت کنید :
یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند و این مقدار هر روزه در حال افزایش است، تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبوردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

ایده های جدید را بیازماید:
شما می توانید از اینترنت برای آزمودن ایده های جدید خود با هزینه بسیار کم استفاده کنید. همچنین می توانید ایده های جدید خود را بر اساس بازخورد مشتریان اصلاح یا ارتقا بخشید.

محصولات ویژه :
برای مثال یک محصول جدید را دریافت کرده و می خواهید به عنوان یک “محصول ویژه” اطلاع رسانی و تبلیغ کنید. دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد. از طریق اینترنت شما می توانید با کلیک موس، یک ایمیل به صد ها نفر از بهترین مشتریانتان بفرستید. بعلاوه می توانید یک آگهی “ویژه” در سایت خود قرار داده و محصول جدید را تبلیغ کنید.

حضور آنلاین همگام با رقبایتان :
جز در مواردی که هزینه زیادی را صرف آگهی در روزنامه و سایر تبلیغات محلی کنید هیچکس نمی داند که موسسه تجاری شما موجودیت دارد. عین همین موضوع هم در مورد اینترنت مصداق می یابد. درصورتیکه مردم نتوانند شرکت شما را در اینترنت پیدا کنند شما هم ممکن است موجودیت نداشته باشید.

اینترنت را به عنوان یک کتاب زرد غول پیکر درنظر بگیرید. بسیاری از مردم از وب برای فروش اطلاعات، خدمات و محصولات استفاده می کنند. در صورتی که شما در آنجا حضور نداشته باشید رقبای شما آنجا هستند!

[us_single_image image=”4058″]

برای اینکه در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر شوید می بایستی سایتی با کد نویسی و محتوای مناسب داشته باشید که در کل 2 نکته طلائی تنها وجود دارد:
1. رعایت اصول کد نویسی
2. تولید محتوای مفید

Seo سئو یا بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیتهایی اتلاق می گردد که باعث می شود موتورهای جستجو بازدیدکننده های بیشتری برای شما ارسال کنند.

بهبود وضعیت سایت به دو عامل بستگی دارد:
1. عوامل داخلی در سئو
1.1. نحوه ی طراحی سایت: کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه ی طراحی قالب و جذابیت آن، نحوه ی قرارگرفتن محتوا در صفحات و…
1.2. محتوای سایت

2. عوامل خارجی در سئو
• تعداد بازدید کننده هایی که از این طریق برای شما ارسال می شود حد و اندازه ندارد، فقط کافی است شرایط را آماده کنید و موتورهای جستجو وب سایت شما را شایسته تر از دیگر وب سایت ها تشخیص دهند تا خیل بازدیدکننده ها را برای شما فراهم کنند. در نتیجه بهبود وضعیت رتبه سایت شما در گوگل.
بهینه سازی سایت را نمیتوان به تنهایی به محتوا ربط داد که هر چقدر محتوا بیشتر باشد جایگاه وب سایت شما نیز بهتر خواهد بود اما چنانچه اصول بهینه سازی سایت رعایت شده باشد و محتوا نیز بصورت مداوم به وب سایت اضافه شود می توان امیدی داشت. محتوای زیاد منظور محتوای تولید شده توسط خود شماست نه محتوای کپی از وب سایت های دیگر، چرا که محتوای کپی هیچ ارزشی نخواهد داشت اما همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد همه فعالیت های بهینه سازی سایت را نمیتوان محتوای آن وب سایت دانست هرچند که در برخی از وب سایت ها اصلا محتوایی نمیتوان به آن صورت قرار داد که بخواهیم انتظار رتبه های بالا را داشته باشیم به عنوان مثال سئو کلمه خرید شارژ یا سئو کلمه رستوران برای یک رستوران، همانطور که مشخص است نمیتوان محتوایی تولید کرد که کلمه رستوران را در آن تکرار کنیم تا سئو موفقی داشته باشیم، پس در نتیجه بهینه سازی سایت یک مجموعه فعالیت است نه تنها تولید محتوا. نا گفته نماند برای برخی از اصناف خاص و کم رقابت تولید محتوا به همراه رعایت اصول برنامه نویسی و طراحی سایت بصورت کامل کفایت میکنم.

بطور معمول هر چه تعداد سیلابس کلمات کمتر می شود سئو آن کلمه یا کلمات دشوارتر، طولانی تر و البته پرهزینه تر خواهد شد و برعکس هر چه کلمات ما تعداد سیلابس بیشتری داشته باشند طبیعتا سئو سایت راحت تر، سریع تر و کم هزینه تر خواهد بود به عنوان مثال کلمه “رستوران” با جمله “رستوران خوب در تهران” و یا کلمه “فروش” با جمله “فروش قطعات ماشین سنگین” را نمیتوان یکی دانست. البته این نکته برای کلمات عمومی صدق میکند کلماتی که بصورت خاص و انحصاری می باشند و رقابتی نیز برای سئو آنها وجود نداشته باشد از این قاعده مستثنی خواهند بود و سئو آنها را نیز می توان از دسته ساده ها دید.

BestRah به دلیل رعایت اصول برنامه نویسی و پیاده سازی این اصول در وب سایت های مشتریان خود برای کلمات کلی و کم رقابت و چنانچه وب سایت مشتریان محتوا محور باشد به مشتریان خود روش تولید محتوا را بصورت مداوم و در برنامه های زمانی مشخص توصیه می کند تا بصورت طبیعی و بدون هزینه مجزا سئو کلمات خود را انجام دهند.

طراحى گرافیک در برگیرنده نوعى زبان است با دستور نامعین و با الفبایى پیوسته در حال گسترش.

ما تنها زمانى یک اثر گرافیکى را به درستى درک میکنیم که بتوانیم زبان آنرا بفهمیم. طراحی قالب وب سایت و طراحی قالب اپلیکیشن موبایل که از جمله شاخه های طراحی گرافیک می باشد که BestRah به آن توجه و نگاهی ویژه دارد.

شرکت بست راه تنها طراحی قالب وب سایت، طراحی قالب اپلیکیشن های موبایل، تصاویر مورد نیاز هر وب سایت و اپلیکیشن های موبایل و لوگو را می پذیرد از جمله طراحی تصاویر اسلایدشو وب سایت، بنرهای تبلیغاتی و… لازم به ذکر است طراحی قالب وب سایت ها به صورت رسپانسیو و در حالت های نمایش در موبایل و تبلت نیز طراحی می شوند.

[us_single_image image=”4054″]

همگان خواهان بهره گیری از تکنولوژی و علم بروز و پیشرفته می باشند و همیشه این سوال را از خود می پرسند که آیا به آن رسیده اند؟
برای دست یابی به تکنولوژی روز دنیا، نیازمند برنامه ریزی هدفمند می باشید که بست راه این مسیر را برای شما آسان خواهد نمود.
اپلیکیشن موبایل شما بصورت کامل توسط تیم برنامه نویس بست راه انجام خواهد پذیرفت که این امر باعث می شود تا بتوانیم برای تحقق خواسته های شما تمام تلاش خود را انجام دهیم.
هر اپلیکیشن موبایل هدف خاص خود را دارد، هر چه طراحی اپلیکیشن موبایل بهتر و اختصاصی تر انجام شده باشد، کاربر زمان کمتری را صرف یادگیری کار با اپلیکیشن موبایل خود کرده و این این بدین معناست که ما به هدف خود نزدیک شدیم.
چرا به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟ توانایی های اپلیکیشن های موبایل کدامند؟
• قابلیت دربر داشتن متن، صوت، تصویر، فیلم و انیمیشن
• قابلیت ارتباط بین افراد (بعنوان مثال آموزش ، ویدیو کنفرانس و…)
• امکان ایجاد محیط سرگرم کننده که منجر به جذب افراد به استفاده از آن شود.
• نرم افزار های موبایل با سرعت بسیار بالایی توسط مخاطبین خود پخش و توزیع می شوند.
• اپلیکیشن موبایل همانند طراحی سایت تنها یکبار هزینه طراحی دارد و سالها قابل استفاده می باشد.
• اپلیکیشن های آموزشی موبایل همانند وب سایت های آموزشی هزینه های فیزیکی، هزینه فضا و زمان را نداشته و افراد می توانند در هر زمان از آنها استفاده نمایند.
• اپلیکیشن های موبایل با اتصال به اینترنت امکان به روز رسانی، تغییر و ارتقای مطالب را خواهند داشت.