کیفیت بالای به یادماندنی برای کاربر به معنی وفاداری است.

طراحی تجربیات کاربر، همان فرایند بهبود رضایت کاربر از طریق بهبود قابلیت استفاده، قابلیت دسترسی و امکانات فراهم آمده جهت تعامل راحت بین کاربر و محصولات است. طراحی تجربه کاربر، شامل طراحی سنتی تعامل انسان و کامپیوتر است(HCI) که با تمام جنبه های استفاده کاربر از یک محصول یا سرویس توسعه یافته است.

طراحی OMNICHANNEL

OMNICHANNEL به این معنی است که شما استفاده از کانال های متعدد را در زمان مرور وبسایتتان به مشتریان خود پیشنهاد دهید. با اینکار در واقع شما بازاریابی را نیز به سایت خود اضافه کرده اید. و به کاربران خود این حق انتخاب را می دهید که تصمیم بگیرند در چه زمانی و به چه صورت با برند شما در تعامل باشند. به عنوان مثال مشتریان شما می توانند محصولات خود را آنلاین خریداری کرده و انتخاب آن را در فروشگاه انجام دهند یا آنها می توانند محصول را در فروشگاه امتحان کرده و آن را درب منزل دریافت کنند. این بدان معنی است که به مشتریان انتخاب های متعددی را در همه حال پیشنهاد می دهید. در واقع ما به تعامل 360 درجه بین مصرف کنندگان و برندها واقف بوده و نحوه به حداکثر رساندن این تعامل را می دانیم.

 

بیشتر بخوانید

 

طراحی سایت در شیراز

طراحی سرویس

طراحی سرویس به شما اجازه می دهد که قادر به دیدن آنچه مشتریان شما می بینند باشید. طراحی سرویس یک جعبه ابزار فوق العاده است که فاکتورهای انسانی را وارد معادله کمپانی شما کرده که با استفاده از آن شما قادر خواهید بود از دیدگاه مشتریان خود به سازمانتان نگاه کنید و به عبارت دیگر شما کاری که انجام می دهید این است که چرایی کار خود را بجای چگونگی پیدا کرده و این روش شما را به مشتریان خود وصل کرده و به شما این امکان را میدهد تا یک درک عمیق از تجارب online مشتریان با کمپانی شما پیدا کنید.

 

Read more

فرایند بهبود
رضایت مشتریان

طراحی واکنشگرا

امروزه نحوه پاسخدهی یک سایت به انتخاب ما نیست. مردم صفحات وب را با دستگاه های مختلفی مانند تبلت ها، گوش های هوشمند و لپ تاپ مرور می کنند و زمانی که آنها وارد سایت شما می شوند صرفنطر از اینکه از چه دستگاهی استفاده می کنند انتظار تجربه کیفیت بالا را دارند. در اینجا ما سایت شما را طوری طراحی می کنیم که متناسب با هر دستگاهی پاسخگو بوده و این امکان را به کاربران می دهیم که هر زمان که به سایت شما مراجعه می کنند تجربه شگفت انگیزی را تجربه کنند.

 

بیشتر بخوانید

 

Web based applications

پدیدار شدن موبایل ها و پلت فرم ها

موبایل با فراهم آوردن ارتباطات محاوره ای به شما این امکان را می دهد که حضور خود را در دنیای دیجیتال بالا برده و با به حداکثر رساندن پتانسیل شما باعث می شود بیشترین بهره را از این فرصت ببرید. در اینجا کارشناسان Bestrah بطور اختصاصی توسعه اپلیکیشن ها، سایت های موبایل، توسعه لایه ها را بیشتر از پیش ارائه داده و بدلیل محیط روان و سریع رسانه دیجیتال بطور مداوم در حال نوسازی و نوآوری هستند.

 

بیشتر بخوانید