یکپارچه سازی تکنولوژی

از دیدگاه مصرف کننده بخش عمده ای از تکنولوژی مربوط به  برندها، وابسته به این است که کاربر قادر باشد بطور آزاد از این تکنولوژی بر روی تمام دستگاه ها و پلت فرم های دیجیتال استفاده  کند.

Bestrah با فراهم آوردن کیفیت، انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری و دیگر گزینه های اختصاصی با چگونگی توسعه نرم افزار در سطح جهانی بخوبی آشنا بوده، که این امر به نوبه خود نوعی پشتیبانی از منافع برند شماست.

اپلیکیشن های موبایل

و مالتی پلت فرم ها

شرکت ما یکی از شرکت های پیشرو در توسعه اپلیکیشن های تلفن همراه و مالتی پلت فرم ها در صنعت است که طیف گسترده ای از سرویس های دیجیتال را در سطح منزل به شما ارائه می دهد.اپلیکیشن ها ابزارهای فوق العاده ای هستند که به شما کمک می کنند تا به مخاطبان تلفن همراه هدف خود، در اسرع وقت دسترسی پیدا کنید و با جمع آوری اطلاعات تجارت، بهبود عملکرد کلی بازاریابی خود، بطور قاطع در مقابل رقبای خود ایستادگی کنید.

در حال حاضر ما بطور تخصصی در حال توسعه برنامه های کاربردی بسیار جذاب و کاربر پسند برای IOS و اندروید و دیگر سیستم عامل ها هستیم.


 

 

 

طراحی سایت در شیراز

فروش آنلاین

تجارت الکترونیک ، بویژه راه حل های ارائه شده در این حوزه متناسب با تلفن های همراه و تبلت ها نشان دهنده یک فرصت سالم برای سیاست گذاری اولیه در منطقه می باشد.

ما جهت بهبود ، ایجاد و ارائه راه حل های مشتری مدار در حوزه تجارت الکترونیک از بهترین ابزارهای در دسترس استفاده می کنیم و در واقع مشتریان ما متمرکز بر یک رویکرد تضمین شده بوده که در هر زمان و هر مکان و بر روی هر دستگاهی به تجربیات قابل اعتماد و بهبود یافته کاربران آنلاین دسترسی دارند که از جمله آنها عبارتند از:

  • Bespoke Builds
  • Magento
  • Shopify
  • BIG Commerce
  • Zencart
  • WOO Commerce
  • VirtuMart
  • Volusion
  • OsCommerce

 

ساخت دنیای دیجیتال
برای شما

اپلیکیشن های مبتنی بر وب

با افزایش متقاضیان مصرف کننده اپلیکیشن های وب دو فرصت تجاری وجود دارد: ایجاد مشتریان وفادار به برند شما و جمع آوری بازخوردهای حیاتی از آنها. از طرفی مزیت مقرون بصرفه بودن، در دسترس بودن و اجازه به مخاطبان برای اتصال سریعتر به برند شما امتیازات زیادی را برای تجارت شما به همراه دارد. اپلیکیشن های مبتی بر وب براحتی برای هر طیف دستگاهی قابل تنظیم و در دسترس بوده و همچنین عملکرد رسیدگی کردن توسط این اپلیکیشن ها با افزایش حجم کار تطبیق داده شده است، که این امر مزیتی است که به نوبه خود به کسب و کار شما اجازه می دهد تا بخوبی رشد کند.

 

طراحی سایت در شیراز

سیستم مدیرت محتوا

در Bestrah ما خدای تکنولوژی هستیم و تمام تیم با هم کار می کنیم که بهترین پلت فرم CMS(مدیریت محتوا) را متناسب با نیاز شما بکار بریم. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در صورت داشتن یک پلت فرم که مقیاس پذیر بوده و نیازهای شما را در زمینه بازاریابی برآورده می کند ،براحتی امکان مدیریت محتوای خود را خواهید داشت. تکنولوژی ارائه شده توسط تیم ما از قابلیت یکپارچه سازی سیستم مدیرت محتوای CSM با دیگر پلت فرم ها مانند CRM,ERP و…. برخوردار بوده و در صورت تقاضای شما جهت انتقال محتوای CSMموجود از Bestrah شما می توانید در این زمینه از عملکرد و سرعت بهینه سازی شده ما اطمینان کامل داشته باشید.

 

 

اینترنت و اکسترانت

در قالب یک سازمان در حال رشد از نظر اندازه، مقیاس و پیچیدگی، شما نیاز به سیستم داخلی دارید که امکان مدیریت اطلاعاتی با رشد قابل توجه را برای شما فراهم آورد. واحد ها و دپارتمان های تجاری اغلب جهت اینکار محل هایی در موقعیت های متفاوت و اغلب اوقات بصورت قاره ای را پیشنهاد می دهند که شامل اطلاعات ثابت، محصولات تولید شده و محصولات مصرف شده هستند. از طرفی برای اطمینان از اینکه این دپارتمان ها و قسمت ها بطور موثر و بخوبی با هم کار می کنند، به اشتراک گذاری اطلاعات تولید شده و دسترسی آسان به آنها از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و این امر شما را برآن می دارد که تصمیم گیری بهتر و با دقت تری را در این زمینه جهت بالابردن کارایی انجام دهید، راه حل ارائه شده مناسب جهت این امر اینترنت و اکسترانت است که می تواند پاسخگوی سرمایه گذاران شما باشد.

 

 

طراحی سایت در شیراز

با ارائه تکنولوژی در کنار شما
ما به شما تخته پرشی می دهیم
برای پرش به سمت موفقیت

اپلیکیشن های خلاق

ما خلاقیت را در تحویل و اجرای تکنیکی شما بکار برده ایم و تضمین می کنیم که تمام اجزا ارتباطی شما کاربر پسند بوده و از لحاظ تکنیکی بسیار کارآمد و مناسب است.

 

 

طراحی سایت در شیراز

توسعه از ابتدا تا انتها

فاکتور اصلی سنجش کیفیت وب سایت های طراحی شده و توسعه یافته توسط Bestrah توانایی ما در ارائه طراحی پاسخگو در توسعه ابتدا تا انتهای سایت شماست. تیم ما از ابتدا تا انتها درگیر فاز تجزیه و تحلیل خواهد بود تا مطمئن شویم که مشخصات اصلی مد نظر شما در مسیر ابتدا تا انتها پیاده و تست شده است.

 

تضمین کیفیت

در Bestrah تضمین کیفیت یک مرحله از فرآیند نیست بلکه عملکردی در سرتاسر مسیر است که از تاثیرات منفی پروژه ای که تیم با آن درگیر است جلوگیری کرده و در کل هدف نهایی تضمین کیفیت این است که از بوجود آمدن دوباره مشکلاتی که قبلا رخ داده جلوگیری کرده و تمام کار مطابق با استاندارد کیفیت ما تحویل داده شود.

 

Read more

 

طراحی سایت در شیراز