استراتژی، برنامه ریزی و تحقیق

تمام راه حل هایی که ما ارائه می دهیم در مسیر برآورده کردن انتظارات مشتریان و کاربران شما با در نظر گرفتن اهداف، فرصت ها و چشم اندازه سازمان شماست.

ما نیاز های کسب و کارتان را درنظر می گیریم، به دیدگاه های مشتریانتان توجه می کنیم و با در نظر گرفتن گرایش بازار جهانی به شما راه حل های نوآورانه و خلاقانه قابل لمس و تفاوتی چشمگیر در کسب و کارتان ارائه می دهیم.

بیشتر بخوانید

تجزیه و تحلیل رقبا

تحلیل رقیبان بدون در نظر داشتن تجارتی که شما انجام می دهید مهم می باشد. این تحلیل شامل جمع آوری اطلاعات ، تحلیل آنها و سپس بکارگیری آنها می باشد. شما نیاز دارید تا تمامی جزئیات را در باره ی محصولات و خدمات رقیبان تان ، روشهای قیمت گذاری شان و سپس پایگاه های جذب مشتری هایشان آگاهی داشته باشید . این اطلاعات به شما در ایجاد یک تصمیم گیری تجاری مهم کمک خواهد کرد. آگاهی از این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم گیری های مهم تجاری را به درستی اتخاذ کنید .

 

بیشتر بخوانید

 

‘);” data-effect=”fadeIn” data-delay=”200″>

Web based applications

تحقیق و پژوهش درباره ی مشتریان

تحقیق درباره ی مشتریان بخش مهمی از تحقیقات بازاریابی می باشد که به افراد کمک می کند تا از احساسات و نظرات مشتریانشان درباره ی محصولات آگاهی پیدا کنند و در شناخت مشتریان جدید به آنها کمک کند. این چشم انداز می تواند با صبحت و گفتگو با مشتریان بهبود یابد. تحقیق درباره ی کاربران و مشتریان یک بخش اصلی در موفقیت سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

BestRah می تواند به شما در کشف این اطلاعات کمک کند.

بیشتر بخوانید

 

بیشتر بخوانید

کاوش آنلاین

بینش مصرف کننده

تحلیل تجارت های الکترونیک

یکی از نکات بسیار مهم دانستن نقاط مشترک بین تجارت، تکنولوژی و تجربیات کاربران و مشتریان است، که در اینصورت تیم ما قادر به تصمیم گیری آگاهانه در طراحی نیازمندی های شما و ارائه راه حل هایی برای برطرف کردن آنها خواهد بود.
اهداف کاربران و مشتریان شما را، توسط تحلیلگران تجارت ما تعیین خواهد شد،در هر مرحله توسعه یک استراتژی جامع دیجیتال، اهداف تجاری، نمودارهای تجاری، تجزیه و تحلیل مقادیر عددی، گزارش های تحقیقاتی، نمودارهای سیستمی، به شما کمک خواهد کرد.

 

 

بیشتر بخوانید

 

Web based applications

توسعه محصول

یک بخش عمده از کاری که ما قصد انجام آن را داریم کمک به شما در جهت شکل دادن و ایجاد محصولات دیجیتال است. سند مورد نیاز یک تجارت، خروجی تجزیه و تحلیل و/یا استنباط نیازمندی های آن تجارت است. که این سند تعریف کننده یک تجارت، مشتری و کارمند حقوقی و نیاز بازار به نرم افزار بدون اشاره به ویژگی های مجزای هر کدام و در سطح بالا و بصورت کلی است. در اینجا لیستی از تمام نیازمندیها ارائه خواهد شد که شما را راضی می کند.

 

بیشتر بخوانید

پژوهش کیفی

تحقیق کیفی انجام شده توسط ما در رابطه با جستجو و جمع آوری قطعی آموخته ها و بینش هاست. که این امر به ما کمک می کند تا انگیزه ها، نتایج اصلی، و عقاید افراد را شناخته و از سوی دیگر به شما کمک خواهد کرد که تا با دانستن نیاز به تغییر یا تاکید بیشتر در برخی قسمت ها برند خود را ارتقا داده و به مرحله بعد وارد شوید.

 

 

Web based applications

تحقیق های کیفی

در Bestrah بطور ساخت یافته در فرایند تحقیق، ما سوالاتی را از مشتریان و کاربران شما می پرسیم ، که این پرسش نامه ها و دیگر ابزارها بینش های آماری را ارائه می دهند که حاوی نقطه نظرات کاربران در رابطه با چگونگی بهبود محصولات یا بازار شما است و استفاده از آنها به تعریف استراتژی دیجیتال شما کمک خواهد کرد.

 

 

شخصیت کاربر و سناریوها

Bestrah گزارشی صریح از شخصیت و سناریوی کاربر ارائه می دهد. که تعیین کننده مخاطبان شخص و رفتاری است که آنها انتظار دارند در مواجه آنلاین با برند شما برایشان رخ دهد. که مواجه با این شخصیت ها به شما کمک می کند که از اهداف و عقاید کاربران و مشتریان و در نتیجه رفتار آنها اطلاع پیدا کنید.

 

 

مصاحبه با ذینفعان

ما جهت یادگیری در رابطه با اهداف استراتژی ، چالش ها و سازماندهی آنها در کنار تیم شما در هنگام انجام مصاحبه با ذینفعان اصلی پروژه فعالیت می کنیم. اطلاعات جمع شده در طی مصاحبه ها نقش بسیار تعیین کننده در دانستن و فهم موارد مشترک بین تجارت ، تکنولوژی و تجارب مشتریان و کاربران دارد، که این امر به ما توانایی آن را خواهد داد که در مورد نیازهای استراتژیک و طراحی بطور آگاهانه نصمیم بگیریم.

 

بیشتر بخوانید