ما رسانه های اجتماعی را دوست داریم

تیم ما متشکل از کارشناسان اجتماعی در حوزه رسانه های اجتماعی می باشد که از تجربیات فوق العاده در زمینه استراتژی و تجزیه و تحلیل برخوردارند. که این امر نتیجه کار بصورت مستقیم و منظم با تمام کانال های رسانه های پیشرو مانند فیسبوک، گوگل، Linkdln می باشد به همین دلیل کمپانی تولید ما در این زمینه بسیار قدرتمند و برنده می باشد. زمانی که ما به مرزهای نحوه گفتگو صحیح با مشتریان خود دست پیدا می کنیم این ارتباط برای همه فوق العاده تر خواهد بود و شروع مکالمه برای ما به معنای ایجاد روابط بلندمدت است.

استراتژی

تیم استراتژیک اجتماعی ما راغب است تا مصرف کنندگان شما را شناخته، تا با تحلیل علاقمندی آنها و مطالبی که آنها به آن سر می زنند و چگونگی گذراندن زمان توسط آنها و همچنین با دانستن اهداف بیزینس شما پلت فرمی قدرتمند و قابل تنظیم با محتویات کرک و مراحل برجسته شفاف به شما ارائه دهد که شما را قادر می سازد تا به مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

 
شبکه های اجتماعی

شنود اجتماعی

تبدیل مکالمات شما
به ارتباطات استراتژیک

مدیریت عمومی(انجمن)

صحبت کردن در انجمن های عمومی برای ما راحت است و در این زمینه ما از اینستاگرام الهام گرفته ایم. هدف جوامع آنلاین مکالمات سطح بالا و به موقع با مردم مناسب است. در این زمینه ما می توانیم به شما کمک کنیم تا پلت فرم های مناسب تری را توسعه داده، بسازید یا پیدا کنید که خلاقانه و گویا بوده و مصرف کنندگان شما از آن براحتی استفاده کنند.

طراحی سایت در شیراز
 

اندازه گیری و گزارش

ما دوستدار تکنولوژی بوده و افتخار می کنیم که از تکنولوژی به عنوان ابزار تحلیلی بهره می بریم. با استفاده از ابزار جامع ما تجزیه و تحلیل برای شما امکان پذیر است.ما به شما نه تنها چگونگی بهبود برند شما در مقابل KPI ها را می گوییم بلکه با دنبال کردن عملکرد رقبای شما بازار گسترده تری را برای شما فراهم می آوریم و به شما کمک می کنیم تا وضعیت خود را طبق شرایط تنظیم کنید. در کل بینش هدف ما کمک به شما در فرصت های تجاری و تبدیل تهدیدها به فرصتی برای رشد است.

خرید از رسانه اجتماعی

شما با من در سلام و علیک هستید! متاسفانه این ارتباط در محیط های اجتماعی زیاد ادامه دار نخواهد بود.
کارشناسان ما در هر مرحله با استراتژی مورد نیاز برای رشد سطح تعامل، با برند شما آشنا بوده، و با استفاده از بازبینی کامل بازاریابی فعلی و استراتژی رسانه اجتماعی و استفاده از ابزار قدرتمند تحلیلی یک کمپین درخور و محکم تعریف می کنند. هدف ما به ارمغان آوردن نتیجه برای برند شما و تولید و بازگشت سرمایه مورد نیاز شماست.

 
طراحی سایت در شیراز

فعال سازی رسانه اجتماعی

ما با چگونگی ایجاد کمپین های دقیق برای ارتباط با مردم آشنا بوده و بهمین دلیل ما همیشه در ارتباط مصرف کنندگان هدف و موجود گوش بزنگ بوده و بطور مداوم بازخوردها را بازبینی کرده تا نه تنها اطمینان پیدا کنیم که مردم مناسب بموقع پیام های مناسب را دریافت می کنند بلکه کاری کنیم که آنها خواهان این باشند که بطور عمیقتر و بیشتر با برند شما درگیر باشند.

روابط تاثیرگزار

در این زمینه تنها چیز بدی که در این زمینه وجود دارد و تا حالا در مورد آن صحبت نکرده ایم این است که در جهان امروزی و فضای مکالمات Online و شبکه ها صدای قدرت و حضور یک دسته از رهبران با نفوذ در تمام زمینه ها به گوش می رسد به همین خاطر صرفنظر از این که این امر یک سیاست، تکنولوژی یا روش است، مرد یا زن بودن آن، پیر یا جوان بودن، ما زمانی را صرف ساختن یک پایگاه داده از رهبران کلیدی و با نفوذ کرده ایم (KOLS ) ، و در واقع ما یک KOL داریم که با استفاده از آن می توانیم از عقاید بانفوذ در تمامی کانال های رسانه های اجتماعی با خبر باشیم.

طراحی سایت در شیراز
 

آموزش(تحصیل)

ما هیچگاه یادگیری را متوقف نمی کنیم و شما هم هیچگاه اینکار را نکنید.دنیای دیجیتال با یک سرعت باورنکردنی در حال تکامل است و تنها راه برای ماندن در صدر این محیط این است که همواره در حال یادگیری باشیم. در سربالایی جاده کارشناسان ما در جلو شما قرار گرفته و از شما و سازمان شما در مقابل باد جلوگیری کرده و در این بازی یکدیگر را بالا می کشیم. ما با برگزاری کارگاه ها و جلسات آموزشی برای شما و سازمان شما در زمینه های کلیدی رسانه های اجتماعی از اینکه شما با دانستن حقایق و اصطلاحات قابلیت استقامت برای برنده شدن در فضای اجتماعی داشته باشید مطمئن می شویم.