ادمین اینستاگرام در شیراز

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon شنبه 04 بهمن 1399

ادمین اینستاگرام در شیراز

ادمین اینستاگرام در شیراز

ادمین اینستاگرام شیراز

 

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام مکانی عالی برای برند سازی، تبلیغات هدفمند، بازاریابی و فروش محصولات و خدمات مختلف و گوناگون است.
و از سوی دیگر ادمین پیج اینستاگرام (مدیریت پیج اینستاگرام) این روزها تبدیل به کاری فوق العاده تخصصی شده است که لازم به تخصص، دانش و تجربه زیاد دارد و واضح است که یک شخص به تنهایی بعنوان ادمین اینستاگرام قادر نخواهد بود تمام مهارت های مورد نیاز در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام را دارا باشد و برای انجام این کار به صورت حرفه ای طبیعتا نیاز به یک تیم متخصص، حرفه ای و با تجربه است!

برای گرفتن نتیجه عالی و فروش بیشتر از اینستاگرام،  باید استراتژی تولید محتوا متناسب با نوع کسب و کارتان تدوین گردد که با تولید محتوای ارزش آفرین و جذاب به زبان ساده کاری کنیم که کسانی که دنبال خدمات و محصولات شما هستند خودشان پیج شما را فالو کنند و در نتیجه از شما خدمات و محصولات خرید کنند، اصلاحا تبلیغات غیر مستقیم کنید. با این روش شما فالوور های هدفمندی را جذب می کنید که مشتریان بالقوه شما هستند. آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه با دارا بودن تیم متخصص و با تجربه همه ی نیاز های شما را برای مدیریت پیج اینستاگرام در شیراز  که تنها به شهر شیراز محدود نمی شود بلکه شما از اقصی نقاط کشور می توانید از این سرویس بصورت حرفه ای بهره مند شوید.

مدیریت پیج اینستاگرام در شیراز

 

برای مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 • تولید محتوای ارزش آفرین و متناسب با نوع مخاطبان کسب و کار
 • جذب فالوورهایی که می توانند مشتریان بالقوه کسب و کار باشند (جذب فالوور هدفمند)
 • داشتن سناریو های خلاقانه برای بالا بردن Engagement فالوورها ( بالابردن هدفمند لایک، کامنت و ویو)
 •  پیاده سازی ایده های خلاقانه در جهت گیمیفیکیشن و درگیر کردن مخاطبین
 • گام برداشتن هدفمند و اصولی در جهت Brand awareness
 • معرفی محصولات و خدمات در قالب محتواهای آموزشی و تبلیغات غیر مستقیم
 • مشاوره و پیاده سازی کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام
 • مشاوره در جهت تبلیغات بلاگری اصولی و صحیح
 • انتشار منظم و اصولی پست
 • کپشن نویسی اصولی و استاندارد
 • بررسی و آنالیز هشتگ ها در جهت پیدا کردن هشتگ های مناسب
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ایده پردازی، ایده های خلاقانه و نتیجه بخش در کسب و کارتان را شناسایی و در تولید محتوای و مدیریت پیج اعمال می کند.

 

چرا بِستراه(BestRah) را برای مدیریت اینستاگرام کسب و کارمان انتخاب کنیم؟

 • تخصص، تجربه و نظم از مهمترین پارامترهای خدمات دیجیتال مارکتینگ و به ویژه (ادمین پیج اینستاگرام) مدیریت اینستاگرام هست.
 • ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه برد مشتری را برد خود می دانیم و خود را جزئی از تیم شما می دانیم و همه ی کارها و موارد مدیریت پیج اینستاگرام از قدم اول یعنی تدوین استراتژی و برنامه ریزی تا تولید محتوای ارزش آفرین و نتیجه بخش را به شکلی کاملا هدفمند، منظم و با مسئولیت پذیری فوق العاده بالا انجام می شود.
 • به صورت مداوم با شما در ارتباط هستیم و پشتیبانی شما قطع نمیشود.
  – متعهد هستیم نهایت تلاش خود را برای مدیریت پیج اینستاگرام شما انجام دهیم.
  – در هر زمانی حتی شب عید نوروز ادمین اینستاگرام به فعالیت خود ادامه می دهد.
 • مدیریت اینستاگرام به صورت حرفه ای توسط یک شخص امکان پذیر نیست؛ ما برای انجام امور پیج از یک تیم با تجربه شامل ادمین اینستاگرام، تولید کننده محتوا، گرافیست و ادیتور، عکاس و فیلمبردار، تبلیغ نویس و… استفاده میکنیم.
 • یکی از راه های اطمینان از عملکرد یک مجموعه داشتن مجموعه ای از مشتریان راضی است، به لطف خدا تا به امروز اکثر مشتریانی که با ما همکاری داشته اند از فعالیت ما رضایت داشته اند، در ادامه ویدیو مصاحبه با برخی از این عزیزان را مشاهده میفرمایید.

سنجش موفقیت ادمین اینستاگرام چطور است؟

یکی از سوالات متداول بین همه ی کارفرما ها این است که چگونه متوجه شویم که مجموعه ای که قصد داریم مدیریت و ادمین پیج ایستاگرام را به آن ها بسپاریم به خوبی کار خود را انجام خواهند داد و می توانند کسب و کار ما را رشد دهند؟

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کرد نمونه کارهایی است که آن مجموعه قبلا انجام داده است. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای مطمئنا پیج های مختلفی را قبل از شما مدیریت کرده است و دارای نمونه کارهای موفق می باشد.

به عقیده ما مهمترین وظیفه ادمین پیج اینستاگرام، رشد کسب و کار و ارائه تصویری درست از کسب و کار و برند شماست. صرفا بالا بردن تعداد  فالوور برای شما ارزشی را خلق نمی کند، طبعتا مهمترین و اولین هدف همه ی کسب و کار ها از تبلیغات در اینستاگرام بالا بردن فروش، رشد و توسعه کسب و کار می باشد. خریدن فالوور، لایک، ویو، کامنت و در کل توجه به کمیت به جای کیفیت نمی تواند شما را به مهمترین هدفتان که همان رشد و توسعه کارتان هست، برساند.

ما ایمان داریم که با توجه به کیفیت فالوور ها و جذب فالوورهای هدفمند که همان مشتریان بالقوه خدمات و محصولات شما هستند، شما قادر خواهید بود به هر آنچه که از پیج اینستاگرام خود می خواهید دست یابید.

بهترین راه برای سنجش میزان موفقیت تیمی که میدریت و ادمین پیج اینستاگرام کسب و کارتان را به عهده دارند، میزان فروش، تماس و دایرکت های موثری هست که آن پیج برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

 

توجه داشته باشید که هر کسی صرفا با دارا بودن یک پیج اینستاگرامی با فالوورهای زیاد نمی تواند ادعا کند که توانایی ادمین حرفه ای اینستاگرام بودن را کند، مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام نیاز به یک تیم متخصص و با تجربه و دارای منابع کافی از لحاظ دانش و تخصص و همچنین نظم و مسئولیت پذیری دارد. یادمان باشد که از ادمین و تیمی که مدیریت پیج اینستاگرام ما را بر عهده دارند باید انتظار رشد و توسعه منطقی پیج اینستاگرام خود را داشته باشیم و بدانیم که تبلیغات در اینستاگرام هم مانند هر روش تبلیغاتی دیگری نیاز به زمان دارد که نتایج واقعی خودش را بر روی رشد کسب و کارمان به ما نشان دهد. ولی این مژده را به شما می دهیم که بر خلاف روش های تبلیغاتی دیگر سرعت نتیجه بخشی آن بسیار بالاتر بوده و در پس از چند ماه میزان رشد بصورت تصاعدی افزایش می یابد.

ادمین پیج اینستاگرام در شیراز | مدیریت پیج اینستاگرام در شیراز

 

اگر برای مدیریت و رشد پیج اینستاگرام نیاز به یک تیم حرفه ای دارید به شماره زیر پیام داده یا تماس بگیرید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام