تخصص ما در ایجاد ترافیکی از مشتریان مناسب در سمت Client است.

کارشناسان ما در Bestrah ترافیکی از مشتریان مناسب را به سمت سایت و کانال های اجتماعی شما هدایت می کنند. راه حل ارائه شده توسط ما، جهت جستجو، مراجعه به سایت شما، بازدید و در نهایت رتبه بندی کلمات کلیدی مورد جستجو در موتورهای جستجو، شانس رسیدن به داشتن حداکثر بازدید را افزایش می دهد. وما با این کار اطمینان پیدا می کنیم از پابرجا بودن بیزینس شما و اینکه به راحتی و بصورت آنلاین و محلی صرف نظر از مکان ، زبان یا دستگاه در دسترس باشید .چرا که کلید موفقیت سازمان شما حضور آنلاین شماست. این کار هر چه می تواند باشد SEM، SEO، تبلیغات رسانه های اجتماعی، برنامه ریزی های خریداری شده، هدف بندی دوباره، در هر صورت کارشناسان دیجیتال و استراتژی مشتریان بالقوه را تشویق کرده که با سرعت به سایت شما دسترسی پیدا کرده و با صرف وقت با کیفیت شما آشنا شوند و در نهایت ایجاد ارتباطات بیشتر مشتریان باارزش تر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تبلیغات برنامه ریزی شده

تبلیغات برنامه ریزی شده

تبلیغات برنامه ریزی شده در رابطه با خرید و فروش اتوماتیک فرصت های رسانه ای بر روی پلت فرم های دیجیتال می باشد به این صورت که بجای داشتن یک شخص در انتهای خط تلفن ، کسی که موجودی را بفروش می رساند، کل فرآیند بصورت اتوماتیک انجام می شود، که این فرآیند بطور بلادرنگ انجام می شود و یکی از مزایای قابل توجه اینکار این است که همینکه محموله از روی سایت برداشت شد تبلیغ کننده برا اساس محتویات جدید و فعلی سایت به دیگران پیشنهاد می دهد.

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO)

Bestrah یک استراتژی با کیفیت و بی نظیر از SEO ارائه می دهد که با استفاده از آن شما می توانید اطمینان داشته باشید که سایت شما در زمینه رتبه بندی در سطح بالایی قرار می گیرد و نام سایت شما در نتایج جستجو بوضوح دیده می شود.همچنین در رابطه با معماری فنی سایت و تولید محتوای متمایز کننده شما با کیفیت خوب ما پیشنهادهایی را ارائه می دهیم که با استفاده از آنها شما قادر خواهید بود تعداد لینک دهنده ها به سایت خود را افزایش دهید. این روند در دسترس بودن سایت شما توسط موتورهای جستجو بر روی موبایل یا کامپیوترهای رومیزی ،به چند زبان را تضمین کرده و از طرف دیگر باعث افزایش تدریجی و اساسی ترافیک سایت شما می شود.

 
بازاریابی موتورهای جستجو(SEM)

بازاریابی موتورهای جستجو(SEM)

کمپین های موثر SEM ، سریعترین راه برای اطمینان از این است که تجارت شما به سمت بازدیدکنندگان مناسب بی واسطه هدایت شود. Bestrah تضمین کننده این است که تجارت شما در زمان و مکان مناسب توسط اشخاص مناسب دیده و شنیده شود. تخصص ما در تبلیغات برنامه ریزی شده در وب و شبکه های اجتماعی هم بر روی موبایل یا رومیزی های قدیمی کمک می کند تا کلاینت های(مشتریان) شما به نتایج قابل توجه و با ارزش دست پیدا کنند که این امر با بازگشت سرمایه نیز همرا بوده و ما به کلاینت ها (مشتریان) از طریق بهینه سازی مداوم کمپین ها کمک می کنیم که مخارج، تطبیق داده های وابسته را به حداقل رسانده و متعاقبا نرخ مکالمات را از مرحله مرور تا خرید بالا ببرند.

پرداخت به ازای هر کلیک PPC

PPC یکی از راه های سریع برای کشاندن ترافیک مناسب به سمت سایت شماست. در این زمینه تیم کارشناسی ما به شما کمک می کند تا با تنظیم حساب کاربری خود، اداره کلمات کلیدی جستجو، ایجاد هدف گذاری مجدد،ایجاد کپی برای تبلیغات این کار را انجام دهید و علاوه بر آن ما بطور تخصصی با قرار دادن صفحاتی برروی سایت شما با بازدیدکنندگان شما در تعامل بوده و آنها را تشویق به بکار گرفتن و تعامل بیشتر با بیزینس شما می کنیم. ما بر روی کمپانی شما بطور زنده نظارت خواهیم کرد و کارایی کلمات کلیدی شما را بررسی می کنیم و با ایجاد صفحاتی که بطور مداوم در این زمینه کار کنند هزینه های کلی در هر کلیک را برای اطمینان از بهینه سازی کمپین شما بهینه می کنیم.

 
 

تبلیغات و بازاریابی مجدد

همه ما دریچه خرید را دوست داریم. ما در فضای دیجیتال بخوبی می دانیم که چگونه این فرصت را با استفاده از مخاطبان خود افزایش دهیم. با افزایش اطلاع رسانی برند از طریق موبایل یا تبلیغات مرورگر، صحبت با مشتریان در زمانی که آنها پذیرای ما هستند، فضایی را ایجاد می کنیم که در این فضا به احتمال قوی مشتریان شما به تجارت شما علاقمند می شوند و بازاریابی مجدد به شما امکان استفاده از داده های جستجوی قبلی را داده و با اینکار تجارت شما را به مشتریان شما در تمامی پلت فرم ها و دستگاه ها یادآوری می کند که نتیجه اینکار افزایش نرخ تحول تجارت شما است.