نقشه گوگل

ما متخصص در ارائه راه حل قدرتمند نقشه گوگل برای تجارت شما هستیم. بخش دیجیتال Bestrah با داشتن نقشه گوگل تایید شده توسط امارت متحده عربی، عربستان صعودی و بقیه شوراهای همکاری خلیج فارس به تجارت شما با طراحی ، اجرا، بهینه سازی راه حل مورد نیاز شما بر اساس نیازهای خاص شما کمک می کند. نقشه گوگل برترین راه حل نگاشت شده است که بسیاری از فرصت های سرمایه گذاری بر روی تجارت شما را به مصرف کنندگان با استفاده از موبایل اعلام می کند. ما با تعبیه نسخه ارتقا یافته نقشه گوگل در عملیات تجارت شما موقعیت مکانی شما را به یک دارایی با ارزش و غنی تبدیل کرده که با بکار گرفتن این موقعیت مکانی و داده های مرتبط با آن شما می توانید بطور سفارشی و خارج از محدوده محلی تحویل را انجام دهید، از تجارب مشتریان بطور مستقیم استفاده کرده و با ایجاد کمپین های بازاریابی متناسب و ساخت برند دوست داشتنی درآمدتان را افزایش دهید.
این مشخصه یک رابط اپلیکیشن کاربردی (API) است که کارشناسان خبره ما با توسعه و سفارشی سازی نقشه، پشتیبانی فنی یا جمع آوری تجزیه و تحلیل ها، یک وب تمام و کمال و یک اپلیکیشن موبایل قدرتمند را به عنوان راه حل به شما ارائه می دهند، که توانایی این را دارد که با اهرم کردن ابزارهای نقشه گوگل، بمنظور ایجاد و بازگشت سرمایه (ROI )، آگاهی از برند تجارت شما را بالا ببرد.
.

نقشه گوگل

صدور مجوز نقشه و API

گوگل و سازمان های وابسه به آن یک مجموعه غنی از API ها برای ساخت وبسایت های تمام و کمال و اپلیکیشن های موبایل ارائه می دهند. با کسب مجوز در رابطه با استفاده از نسخه ارتقا یافته نقشه گوگل شما قادر خواهید بود که به چندین API وارد شوید(خدمات وب، کدنویسی GEO، اماکن، Ios API، Android API ) و بمنظور بهبود عملیات تجاری خود از آنها مطابق دستورالعمل های گوگل استفاده کنید. استفاده از این قابلیت تضمین کننده این می باشد که تجارت شما براحتی از نقاط مختلف در دسترس بوده و محدود به وبسایت ها، اپلیکیشن ها و پلت فرم های داخلی نباشد.

سفارشی سازی و توسعه نقشه

Bestrah برای شما یک نقشه گوگل سفارشی و توسعه یافته فراهم می کند که شما با استفاده از این نقشه گوگل می توانید اطمینان حاصل کنید که تجارت شما بصورت آنلاین از هر جایی قابل مشاهده است. در رابطه با معماری فنی ، دارایی های تجارت شما، و ایجاد یک تجربه بصری غنی و جذاب برای کاربر ما پیشنهادهایی را به شما ارائه می دهیم. Bestrah به شما کمک میکند که تجربیات کاربر در استفاده از وب، موبایل و پلت فرم های داخلی را بهینه سازی کرده که این کار در نهایت منجر به افزایش درامد و تعامل با برند شما می شود.

 

 

A QUALIFIED GOOGLE PARTNER

  • DISPLAY ADVERTISING
  • SEARCH ADVERTISING
  • GOOGLE ANALYTICS
درج شغل در نقشه گوگل

پشتیبانی فنی

Bestrah تا رسیدن شما به هدف ایجاد تحول در تجارتتان در کنار شما کار خواهد کرد. ما پشتیبانی راه حل نقشه گوگل را برای معماری دوباره زیربنای تجارت شما، افزایش بهره وری عملیاتی، و فراهم آوردن تعامل همه جانبه با مشتری گسترش می دهیم و به شما کمک می کنیم تا نیازهای تجاری را تجزیه و تحلیل کرده و با ارائه وب و نرم افزارهای پشتیبانی نقشه برداری به مزیت رقابت در صنعت خودتان دست پیدا کنید.

 

WELL POSITIONED
eMARKETING GET’S YOU
NOTICED

POI و پشتیبانی محتوا

Bestrah به شما کمک می کند تا نقاط دید مورد علاقه خود را (pois) در نقشه گوگل ایجاد کنید. POI و راه حل تولید محتوای ارائه شده توسط ما باعث افزایش دیده شدن شما توسط خریداران بالقوه و بازدیدکنندگان شده و فاصله بین خدمات و مشتری را به حداقل می رساند.

 

 

POI و پشتیبانی محتوا

جمع آوری تجزیه و تحلیل ها

Bestrah به شما کمک می کند که برای کسب بینش عمیق تر در رابطه با افزایش تعامل بازدید کنندگان وب و اپلیکیشن ها با نقشه گوگل نتایج آنالیز گوگل را با تجارت خودتان یکپارچه کنید. یکپارچه سازی آنالیز گوگل با شما، به شما این اجازه را می دهد که داده ها و تجربیات کاربر را از هر بازدیدکننده ای، برای تعامل بهتر با مشتری بدست آورید.