دیجیتال مارکتینگ برای دندانپزشکان

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon شنبه 16 اسفند 1399

دیجیتال مارکتینگ برای دندانپزشکان

تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ برای دندانپزشکان

تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ برای دندانپزشکان

افزایش تعداد بیماران با تبلیغات در گوگل و بازاریابی اینستاگرامی

تبلیغات دندان پزشک در شیراز

تبلیغات دندان پزشک در شیراز

خدمات ما:

  • سئو دندانپزشکی

  • ویدئومارکتینگ دندان پزشکی

  • اینستاگرام مارکتینگ دندانپزشکی

  • برندسازی برای دندانپزشکان

  • طراحی وبسایت دندانپزشکی

 

هدف دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی جذب بیماران بیشتر و همچنین برندسازی برای پزشک یا کلینیک دندانپزشکی است.

ما می دانیم که کلینیک های دندانپزشکی، زمانی در دیجیتال مارکتینگ موفق خواهند بود که بتوانند با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ تبلیغات و پیام خود را به افراد ساکن در شهر یا محلی که حضور دارند بدرستی انتقال داده و جذب بیمار کنند.

 

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ما برای دندان پزشکان بصورت کاملا شخصی سازی شده و منحصربفرد انجام می گیرد.

یکی از نقاط قوت بازاریابی اینترنتی در مقابل روش های تبلیغاتی سنتی این است که در بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) تمام کارهای که انجام می گیرد قابل سنجش و اندازه گیری است.

با توجه به این مزیت تیم ما می توانند هر ماه گزارش های دقیق و جامعی را از میزان پیشرفت و موفقیت شما در زمینه برندینگ و بازاریابی اینترنتی ارائه نمایند.

ساخت سایت دندانپزشکی

وب سایتی که برای رشد ساخته می شود: ما می توانیم وب سایت شما را طراحی کرده و یا اگر سایت دارید آنرا ارتقا و توسعه دهیم به گونه ای که متمرکز بر جذب بیمار، بر طبق اصول سئو، کاملا سازگار با موبایل و تبلت و کاملا منطبق با استراتژی های فروش و بازاریابی که دارید. و سایت شما بگونه ای ساخته می شود که قابل توسعه باشد و همچنین بتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

 

متخصصان سئو و تبلیغات در گوگل

بازاریابی در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. سئو و یا تبلیغات در گوگل (پرداخت هزینه به ازای هر کلیک) به تنهایی کاری از پیش نمی برند. ما با تیم متخصص و با تجربه ای که در اختیار داریم می توانیم تمامی کارهای مربوط به سئو و تبلیغات در گوگل شما به صورت خدماتی 360 درجه که پاسخگوی تمامی نیاز های شماست را انجام دهیم.

 

مدیریت یکپارچه و منسجم اعتبار و شهرت

مردم در زمینه انتخاب دندانپزشک بیش از هر موقعیت دیگری تحت تاثیر نظرات بد قرار می گیرند. تیم ما تمامی نظرات و مقاله هایی که پیرامون شما در اینترنت منتشر شده است را با ابزارهای Social Media Listening که در اختیار دارد رصد کرده و راهکارهایی را برای مدیریت نظرات و همچنین افزایش پیام های مثبت در مورد شما و برندتان در اینترنت و رسانه های اجتماعی ارائه می دهد.

 

رشد

هر آنچه که تیم ما انجام می دهد بر رشد برند شما متمرکز است. هر استراتژی ای که ما به کار میگیریم با هدف افزایش تعداد بیماران و مراجعه کنندگان شما و همچنین بهبود پرسنال برندینگ و شهرت شما در اینترنت می باشد.

 

دنیای بازاریابی با سرعت نور تغییر می کند. شما به یک همراه قابل اعتماد و کارآزموده به عنوان فرشته ی نجات نیاز دارید. آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه با تجربه همکاری با صدها پزشک، جراح، دندانپزشک و مراکز پزشکی و درمانی می تواند بهترین همراه شما باشد.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.bestrah.com


آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه به عنوان اولین آژانس دیجیتال مارکتینگ در جنوب کشور توانایی ارائه نتایج مطلوب در اجرای پروژه های شما را به بهترین نحو دارد.

ما می دانیم که دندانپزشکان نیاز های خاصی دارند و سخت تلاش می کنیم تا استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت نتیجه محور ایجاد کنیم که بر بازار هدف شما تاثیرگذار باشیم.

اما مطمئنا، جامعه، مخاطبان و صنایع به طور مداوم تغییر می کنند. دلیل اینکه مشتریان ما از موفقیت چشمگیری برخوردار شده اند، توانایی ما در سازگاری با این تغییرات است.

متخصصان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه می دانند که چگونه با شما کار کنند تا برند شما را رشد دهند، هزینه های شما را کاهش داده و تعداد بیمارانی را که برای نیازهای خود به شما اعتماد می کنند را افزایش دهند.

 

تبلیغات و بازاریابی دندانپزشکی

آیا وب سایت شما مطابق هدف شما که رشد کلینیک دندان پزشکی شماست عمل می کند؟

آیا به شما در جهت جذب بیماران جدید هر زمان که کسی در اینترنت در مورد خدماتی که شما ارائه می دهید جستجو  کند، کمک می کند؟

یا شاید، وب سایت دندانپزشکی شما ترافیک کمتری داشته و از انتظار برای زنگ تلفن خسته شده اید؟

اگر سوال آخر با شرایط شما تطابق بیشتری دارد، وقت آن است که به انتظار برای مراجعه بیماران پایان دهید و با یک آژانس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی با تجربه و متخصص کار کنید.

بِستراه به عنوان اولین آژانس بازاریابی دیجیتال در جنوب کشور با بهره گیری از ایده های نوآورانه و استراتژی های بازاریابی به رشد فعالیت دندانپزشکی شما کمک خواهد کرد.

کلیه خدمات مربوط به طراحی و توسعه وبسایت دندانپزشکی توسط متخصصان آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه بصورت حرفه ای انجام می گیرد.


شماره های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان:

07132303712 _ 09128586135

www.BestRah.com


آیا من واقعاً به خدمات بازاریابی دندانپزشکی نیاز دارم؟

اگر احساس می کنید که می توانید به بیماران بیشتری سرویس دهی کنید اما هنوز بر روش های سنتی جذب بیمار تکیه دارید، وقت آن است که برای دندانپزشکی خود از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ برای دندان پزشکان نتایج سریع تری را به ارمغان می آورد

امروزه دندانپزشکان موفق رویکرد متفاوتی برای بازاریابی و تبیلغات دارند، که این رویکرد، بازاریابی چند کاناله و چند جانبه است. بهتر است با استفاده از بیشترین کانالهای تبلیغاتی به بیماران احتمالی دسترسی پیدا کنید.

مطمئناً روش های سنتی بازاریابی مانند رادیو، تلویزیون و تبلیغات چاپی و محیطی می تواند در تبلیغات و جذب بیمار تا حدودی موثر باشد اما در مقایسه با دیجیتال مارکتینگ که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان می آورد خیلی دلچسب نیست، زیرا با امکاناتی که دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می دهد، با کمترین هزینه می توانید بصورت کاملا هدفمند پیام و تبلیغات خود را به کسانی که به خدمات شما نیاز دارند نشان دهید و در نتیجه کسب و کار خود را رشد دهید.

به عنوان مثال، با تبلیغات در گوگل شما می توانید تبلیغات خود را به کسانی که عبارت “دندانپزشک در شیراز” را سرچ می کنند نمایش دهید. کاربرانی که بیماران بالقوه هستند را هدف قرار می دهید. در مقایسه با بازاریابی سنتی، بازاریابی دیجیتال دندانپزشکی درآمدزایی سریع تری دارد.

بازاریابی دندانپزشکی، تبلیغات شما به کسانی نشون میده که بیماران بالقوه هستند. (هدفمند است)

بازاریابی آفلاین یا سنتی بر خلاف بازاریابی دیجیتال هدفمند نیست، بعنوان مثال در تبلیغات آفلاین شما تبلیغات بیلبوردی انجام می دهید، در این روش تبلیغاتی شما به ازای هر ماه که تبلیغ شما بر روی بیلبورد نمایش داده می شود هزینه های سنگینی را باید پرداخت کنید و برخلاف تبلیغات دیجیتال معلوم نیست چند نفر از افرادی که تبلیغات بیلبوردی شما را می بینند به خدمات شما نیاز داشته باشند و علاوه بر این از دیگر اشکالات تبلیغات سنتی این است که شما نمی توانید پیام خود را برای اهداف دلخواه خود سفارشی (شخصی سازی) کنید. و در نتیجه، به افرادی که بیمار نیستند و در حال حاضر به دنبال دندانپزشک نیستند، هم تبلیغات شما نمایش داده می شود.

در روش های سنتی بازاریابی شما آزادی عمل برای تنظیم پیام خود بر اساس مخاطبان خاص را، ندارید.

اما از سوی دیگر، یک طرح جامع بازاریابی دیجیتال شما را قادر می سازد تا بیماران سابق، فعلی و بالقوه را با استفاده از پیام و کانال های بازاریابی مناسب هدف قرار دهید.

در زیر برخی از استراتژی های دیجیتال مارکتینگ برای دستیابی به بیماران بالقوه آورده شده است:

  • شما می توانید با استفاده از تبلیغات در گوگل یا PPC کاربرانی را که به طور فعال در جستجوی دندانپزشکان در منطقه یا شهر شما هستند، هدف قرار دهد.
  • شما می توانید از تبلیغات اینستاگرامی برای دسترسی به بیماران احتمالی در منطقه و شهر خود استفاده کنید.
  • می توانید از رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی برای آگاهی بیماران از خدمات جدید یا یادآوری معاینات منظم دندانپزشکی به آنها استفاده کنید.
  • شما می توانید از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن مطالب مفید و با کیفیت بالا و ارزش آفرین در مورد سلامت دندان استفاده کنید و خود را به عنوان یک متخصص مطرح کنید.

این ها تنها برخی از استراتژی های بازاریابی دیجیتال است که می توانید برای رشد دندان پزشکی و به دست آوردن بیماران جدید استفاده کنید.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.bestrah.com


بازاریابی اینترنتی دندانپزشکی نتایج قابل اندازه گیری را ارائه می دهد

روش های سنتی بازاریابی دندانپزشکی مانند تبلیغات روزنامه یا استفاده از رادیو بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که شما تصور کنید زیرا هیچ راه واقعی برای تشخیص اینکه چند نفر تبلیغات شما را دیده اند و از آن مهمتر چند نفر از آنان به خدمات شما نیاز داشته اند وجود ندارد. بنابراین، اندازه گیری اثربخشی این روش ها بسیار دشوار است.

 

آیا پیام خود را به تعد افراد کافی رسانده ام؟

کدام یک از جنبه های کمپین خود را باید برای دستیابی به نتایج بهتر بهبود بخشم؟

 

خوشبختانه در بازاریابی دیجیتال دندانپزشکی این نوع مشکلات را نخواهید داشت.

و بالعکس، موفقیت و عملکرد اقدامات بازاریابی دیجیتال شما به سهولت و به لطف طیف گسترده ای از ابزارهای ارزیابی موجود، قابل کنترل، سنجش و اندازه گیری است. به عنوان مثال در یک کمپین PPC(تبلیغات در گوگل)، به محض اینکه کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند و از وب سایت شما بازدید کند، شما متوجه خواهید شد.

با استفاده از ابزارهای ارزیابی، می توانید آماری مانند ترافیک وب سایت، کانال های ورود کاربران، دستگاهی که از آنها استفاده می کنند و بسیاری دیگر را مشاهده کنید.

بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد که بر کمپین های تبلیغاتی خود تسلط کامل داشته باشید. اگر عملکرد خوبی دارید، می توانید روش های خود را ادامه دهید یا حتی کمپین خود را مورد قیاس قرار دهید.

اگر عملکرد مطلوبی ندارید، می توانید کمپین خود را تغییر داده یا تنظیماتی انجام دهید تا به نتایج بهتری برسید.

 

بازاریابی دیجیتال روابط قوی تری ایجاد می کند

کارآیی و مهارت های حرفه ای تیم شما به تنهایی نمی تواند اطمینان حاصل کند که بیماران از عملکرد و خدمات شما راضی هستند. در محیط رقابتی امروزه، شما و تیمتان باید فعالانه پذیرای بیماران شده و به دنبال ارائه ی بهتر خدمات به آنها باشید.

یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال که یک متخصص دندانپزشکی می تواند از آن استفاده کند بازاریابی محتوایی است. با اشتراک گذاری پست ها، مقالات، کتاب های الکترونیکی و تبلیغاتی با کیفیت بالا، می توانید روابط معنی داری با بیماران فعلی و بالقوه ایجاد کنید. از طریق بازاریابی محتوایی، شما با پاسخ دادن به سوالات بیماران و ارائه اطلاعات مفید، به آنها ارزش می دهید.

استراتژی دیگری که می توانید استفاده کنید بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. از طریق رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام، شما یک کانال عالی برای دسترسی و جذب بیماران بالقوه جدید یا ایجاد روابط قوی تر با بیماران فعلی دارید. شما و تیمتان در ارتباط با افراد از طریق شبکه های اجتماعی، می توانند برندسازی بسیار خوبی را انجام داده و همچنین زمانی که آنها شما را پیدا کنند شما تاثیر اولیه بهتری را ایجاد می کنید.

 

بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد تا سرنخ های خود را بدست آورید و پرورش دهید

بخش خاصی از مخاطبان وجود دارند که می توانید با بازاریابی دیجیتال آن ها را هدف قرار دهید: افرادی که به دنبال دریافت خدمات دندانپزشکی هستند و هنوز یک دندانپزشک را انتخاب نکرده اند.

در حال حاضر، باید در منطقه محلی شما افرادی باشند که در فکر خدمات سفید کردن دندان (بلیچینگ دندان) یا جرم گیری دندان هستند. یا شاید، تعدادی در حال برنامه ریزی برای کاشت دندان یا پر کردن دندان هستند. شاید برخی از افراد بخواهند جلوی دندان درد گاه به گاه خود را بگیرند. این بیماران بالقوه در حال جستجو در اینترنت برای پاسخ به نیاز های خود هستند.

با دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، می توانید این بیماران بالقوه را هدف قرار داده و از آنها بخواهید که یک قرار ملاقات با مطب دندانپزشکی شما تنظیم کنند.

به عنوان مثال، می توانید مقاله ای در مورد  سفید کردن دندان و نحوه عملکرد آن بنویسید که باعث جلب توجه افرادی که به این اطلاعات نیاز دارند می شود و ترافیک سایت را بالا می برد. با یک لینک یا جزئیات تماس مناسب، این بازدید می تواند به یک قرار ملاقات تبدیل شود.

 

5 دلیل کار با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی

-دندانپزشکان بازاریاب نیستند.

طبق آمار، بسیاری از مطب های دندانپزشکی 80٪ بیماران جدید را از دست می دهند زیرا آنها قادر به بازاریابی مداوم نیستند. همه به دندانپزشک نیاز دارند اما در این لحظه همه به خدمات دندانپزشکی احتیاج ندارند. یک فشار بازاریابی از طریق تلویزیون محلی، رادیو، پست الکترونیکی مستقیم و غیره ممکن است یک یا دو بیمار برای به سمت شما جذب شوند. اما اگر به طور مداوم بازاریابی نمی کنید، در همان حد باقی می ماند.

اگر می خواهید جریان ثابتی از جذب بیماران جدید داشته باشید، داشتن یک برنامه بازاریابی ثابت، ضروری است. بسیاری از مطب های دندانپزشکی که تصمیم گرفتند بازاریابی خود را به تنهایی انجام دهند، کمپین های تبلیغاتی خود را به شکل “در صورت نیاز” یا فصلی انجام دادند.

مجددا، اگر می خواهید بیماران جدیدی را به طور پیوسته به دست بیاورید، فعالیت های بازاریابی شما باید در تمام طول سال انجام شود.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی تیم و منابع مورد نیاز را در اختیار دارد تا در تمام طول سال در کانال های بازاریابی شما اقدامات لازم را انجام دهد و آنها را پیگیری کند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا زمان بیشتری برای توسعه عمل خود و خدمت به بیماران صرف کنید. یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند به جذب بیماران جدید کمک کرده و بیماران بالقوه و حتی کسانی که فوراً به خدمات دندانپزشکی نیاز ندارند، هدف قرار دهد.

 متخصصان بازاریابی دندانپزشکی از زبان شما صحبت می کنند

بهترین آژانس بازاریابی دندانپزشکی می تواند به عنوان یک متخصص دندانپزشکی از زبان شما صحبت کند. این وظیفه آژانس است که بداند دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنید. آژانس جزئیات و پیچیدگی های دندانپزشکی را می داند. همچنین اینکه چه خدماتی ارائه می دهید، مزایا و معایب آنها و نحوه تعامل با بیماران احتمالی و ترغیب آنها به تماس تلفنی را میداند.

دلیل اصلی که شما نباید با هر آژانس بازاریابی کار کنید، همین است. شما باید با آژانسی همکاری کنید که از مهارت های مناسب بازاریابی برای فضای دندانپزشکی برخوردار  و دارای تجربه بازاریابی دندانپزشکی است. آژانس می تواند با تخصص بازاریابی دندانپزشکی، آنچه را که موثر واقع می شود، عمیقاً بررسی کند و از موفقیت مشتریان قبلی استفاده کند و آنها را به موفقیت های شما تبدیل کند.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.bestrah.com

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام