با محتوا به پادشاهی برسید

همواره در طول تغییر دنیای آنلاین و دسترسی سریع به اطلاعات یکی از موارد مهم برای شما داشتن محتوای شفاف، مختصر، مفید و سرگرم کننده است. در Bestrah ما افتخار این را داریم که یکی از کمپانی های موفق در این زمینه بوده و سالیانه این امکانات را که از جمله آنها ، محصولات تکنیکی تا برندسازی آگاهانه می باشد را در تمامی کانال ها ارائه داده ایم. هدف ما این است که ارائه دهنده بهترین مدیریت در کلاس استراتژی کمپین بازاریابی آنلاین باشیم و به همین دلیل مدام در حال بهینه سازی تعامل با مخاطبان خود هستیم.

استراتژی محتوا

از همان آغاز روند ایجاد محتوا جهت درک بهتر، ما بطور عمیق با برند ، محصولات ، رقبا، مشتریان هدف، اهداف تجارت و بازاریابی شما درگیر شده و استراتژی محتوای منحصر بفردی را تصویرسازی و پیاده سازی می کنیم ، بهمین دلیل ما قادر به ارائه بهترین و بروز ترین محتوا هستیم مانند:

  • استراتژی خلاق
  • نقشه محتوا
  • تاریخچه برند شما
  • طرح کانال شما
  • چشم انداز سطح بالا
  • افراد مخاطب شما

طراحی سایت در شیراز
 

تولید کننده

شما به ما برای راهنمایی کار با برندتان، یا استفاده از خلاقیت ما نیاز دارید، ما برنده جایزه تیم های خانگی تبلیغات صوتی و تصویری، ثابت و حرکت های خلاقانه، در رابطه با کارهایی هستیم که تفاوت های واقعی ایجاد کرده اند. تیم منسجم ما با استفاده از استراتژی محتوا به عنوان هسته اصلی گام هایی که بر میدارد یک کار به یاد ماندنی و قابل توجه را که باعث سرگرمی و آگاهی مشتریان شما میشود ارائه می دهد و از طرفی تعامل با کاربران و قابلیت به اشتراک گذاری را بهبود می بخشد.

بازاریابی توسط محتوا
یک تعهد است
نه یک کمپین

تولید فیلم

ویدویو های تازه و پویا به یکی ازمحتویات اساسی در کانال های دیجیتال تبدیل شده اند. که ما این روند را پیش بینی کرده و از اواسط سال 2013 شروع به سرمایه گذاری بر روی تجهیزات و افرادی کردیم که قادر به ارائه ویدیوهای برجسته به صورت سریع و جذب بودجه های زیاد از این طریق بودند. ما در حال حاضر طیف وسیعی از استعدادهای کشف شده در تولید فیلم مانند کارگردانان، عوامل دوربین، تیم فنی پس از تولید با تجربه در خانه را در اختیار داریم.

 
 

عکاسی

تصاویر بزرگ می توانند دلیل رشد یا شکست یک کمپانی باشند. ما برنده جایزه عکاسان خانگی در Alisdair miller شدیم که یکی از بهترین های جهان با بیش از 10 سال تجربه بین المللی در ایجاد تصاویر با بیشترین اشتراک برای بروزترین کمپانی های رسانه های اجتماعی یا محتوای استراتژیک می باشد.

قانون کپی رایت

کپی رایت های تیم ما ترکیبی از استراتژی و دانش خلاق است که به ما اجازه می دهد استراتژی برند را درک کرده و آن را مطابق با زبان کاربر بیان کنیم. در زمان کپی رایت شما ما با اصول محتوایی شروع به کار می کنیم که معرف تیم ماست. و سپس با حک کردن، شکل دادن و اسکریپت کپی شما با رنگ بندی دقیق و زبان برند شما که درخور هر تیتر، پاراگراف و ویژگی بوده ،اطمینان حاصل می کنیم که هر پیام اصلی و هسته ای با وضوح و بقدرت تحویل داده شده است.

Web based applications
Web based applications

خدمات ترجمه ای

در Bestrah ما نیاز به این داریم که نه تنها در سطح دیجیتال بلکه در تمام سطوح به زبان مصرف کنندگان خود صحبت کنیم . تیم ما دارای کپی رایترها، مترجم ها، مفسرها، خوانندگان پیش نویس ها و محققان واجد الشرایطی می باشد که به طور مداوم بالاترین کیفیت را ارائه می دهند و با ارائه کار دقیق و بیان ریزترین جزئیات اطمینان حاصل شود که زبان تجارت شما زبان کامل و بی نقصی است.