آموزش هشتگ گذاری درست و اصولی در اینستاگرام (در سال 2021)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon دوشنبه 29 دی 1399

آموزش هشتگ گذاری درست و اصولی در اینستاگرام (در سال 2021)

راهنمای نهایی هشتگ گذاری اینستاگرام در سال 2021

هشتگ گذاری در اینستاگرام هنوز هم یک روش موثر برای جلب توجه بیشتر (و درگیر شدن!) به پست های اینستاگرامی شما در سال 2021 هست.  یک پست اینستاگرام با حداقل یک هشتگ به طور متوسط ​​12.6٪ بیشتر از پست های بدون هشتگ دیده میشه.  بنابراین اگر می خواید اینستاگرام خودتونو رشد بدین، ایجاد یک استراتژی هشتگ گذاری برای برند و کسب و کارتون واقعا ارزش داره!

این راهنمای نهایی برای هشتگ های اینستاگرام به شما کمک می کنه تا هر آنچه رو که باید در مورد استفاده از هشتگ بدونید برای جذب فالوور بیشتر ، بهبود میزان تعامل و ایجاد یک جامعه پیرامون کسب و کار خودتون بهتون آموزش میده.

آماده یادگیری نحوه استفاده راهبردی از هشتگها در اینستاگرام هستید؟  قطعا آماده هستید!

محتوا
1. چرا هشتگ گذاری در اینستاگرام مهم است؟
2. 50 هشتگ برتر اینستاگرام در سال 2021 (تا به امروز)
3. 50 هشتگ برتر اینستاگرام در همه زمان ها
4. انواع مختلف هشتگ گذاری در اینستاگرام
5. چطوری بهترین هشتگ های اینستاگرام رو پیدا کنیم؟
6. نحوه سازماندهی هشتگ ها در اینستاگرام خود
7. 8 روش بهینه سازی هشتگ گذاری در اینستاگرام
8. بهترین شیوه هشتگ گذاری اینستاگرام در سال 2021

 

چرا هشتگ گذاری در اینستاگرام مهم است؟


اینستاگرام از سال 2010 تغییرات زیادی را تجربه کرده ، اماجدا از تغییرات همه چیز ، یک چیز ثابت مانده: اهمیت هشتگ گذاری در اینستاگرام.  حتی در سال 2021 ، استفاده از هشتگ های مرتبط و هدفمند در پست ها و استوری های خودمون یکی از بهترین روش ها برای پیدا شدن توسط مخاطبان جدید در اینستاگرامه .  و این می تونه منجر به تعامل بیشتر، جذب فالوور بیشتر و مشتریان بیشتر برای کسب و کار شما بشه.

 هشتگ های اینستاگرام با سازماندهی و طبقه بندی عکس ها و فیلم ها کار می کنند.  اگر یک حساب کاربری عمومی در اینستاگرام دارید و یک هشتگ به یک پست اضافه می کنید، اون پست در صفحه هشتگ مربوطه قابل مشاهده خواهد بود (در واقع این یک دایرکتوری از تمام عکس ها و فیلم هایی است  که با اون هشتگ برچسب گذاری شده اند).

 

از آنجا که هشتگ ها با هدف پیدا شدن محتوا مورد استفاده قرار می گیرند، هشتگ های مناسب می توانند شما را در مقابل مخاطبان هدف قرار دهند، حتی اگر قبلاً با شما ارتباط برقرار نکرده باشند.

به عنوان مثال ، یک بلاگر غذا ممکنه تصویری از یک کاسه اسموتی زیبا رو ارسال کنه ، و در زمان بارگذاری در Instagram از هشتگ #غذاهای_فوق_العاده ، #پاک_کردن و # vegansofigاستفاده کند.

 

با استفاده از این سه هشتگ، تصویر فهرست بندی می شود تا سایر کاربران اینستاگرام که از غذاهای سالم لذت می برند به راحتی اون رو پیدا کنند.

 
چند نکته را باید بخاطر بسپارید:
 وقتی افرادی که حساب کاربری خصوصی دارند پست را هشتگ گذاری می کنند ، به صورت عمومی در صفحات هشتگ ظاهر نمی شوند.
 شماره ها در هشتگ ها مجاز هستند.  با این حال، نویسه های خاص مانند $ یا٪ کار نمی کنند. 
 فقط می تونید هشتگ را به پست های خود اضافه کنید.  نمی توانید عکس ها/ فیلم های دیگران را هشتگ گذاری کنید.
 شما می توانید حداکثر 30 هشتگ در یک پست و 10 هشتگ در استوری  استفاده کنید.

 

50 هشتگ برتر اینستاگرام 2021

در حالی که استفاده از هشتگ های محبوب همیشه بهترین استراتژی برای جلب توجه بیشتر در پست ها و استوری های خود نیست (ما این را بیشتر در زیر توضیح خواهیم داد) ، در اینجا یک لیست به روز از این هشتگ ها گذاشتیم.  50 هشتگ برتر انگلیسی اینستاگرام در سال 2021:
1.#beach

2.#l4l

3.#blogger

4.#instadaily

5.#lol

6.#blue

7.#instagram

8.#model

9.#nature

10.#hot

11.#followme

12.#pink

13.#bestoftheday

14.#night

15.#blackandwhite

16.#nofilter

17.#food

18.#f4f

19.#family

20.#foodporn

21.#fashionblogger

22.#black

23.#me

24.#gym

25.#home

26.#makeup

27.#photography

28.#girl

29.#pretty

30.#fitfam

31.#lifestyle

32.#work

33.#sky

34.#love

35.#amazing

36.#beautiful

37.#sun

38.#luxury

39.#vsco

40.#landscape

41.#cute

42.#llike4like

43.#hair

44.#girls

45.#london

46.#tbt

47.#life

48.#picoftheday

49.#beauty

50.#smile

 

50 هشتگ برتر انگلیسی اینستاگرام در همه زمان ها:


1.#love

2.#instagood

3.#photooftheday

4.#fashion

5.#beautiful

6.#like4like

7.#picoftheday

8.#art

9.#happy

10.#photography

11.#instagram

12.#followme

13.#style

14.#follow

15.#instadaily

16.#travel

17.#life

18.#cute

19.#fitness

20.#nature

21.#beauty

22.#girl

23.#fun

24.#photo

25.#amazing

26.#likeforlike

27.#instalike

28.#selfie

29.#smile

30.#me

31.#lifestyle

32.#model

33.#follow4follow

34.#music

35.#friends

36.#motivation

37.#like

38.#food

39.#inspiration

40.#repost

41.#summer

42.#design

43.#makeup

44.#TBT

45.#followforfollow

46.#ootd

47.#family

48.#l4l

49.#cool

50.#igers

 

انواع مختلف هشتگ های اینستاگرام


درک انواع مختلف هشتگ و مخاطبان مورد هدف آنها برای ایجاد یک استراتژی موثر هشتگ گذاری در اینستاگرام مهم است: 1: هشتگ های جامعه خاص
هشتگ های جامعه هشتگهایی هستند که کاربران همفکر را در مورد یک موضوع خاص به هم متصل می کنند.  آنها راهی عالی برای برقراری ارتباط با دیگران ، بهبود جستجوی پست های شما، به دست آوردن فالوور و رشد جامعه شخصی شما هستند.  در اینجا 9 نوع مختلف هشتگ انجمن وجود دارد که می توانید برای تجارت خود استفاده کنید:


1.هشتگ های نشان دهنده محصول یا خدمات شما ، مانند #سویشرت یا #کافی_شاپ
2.هشتگ هایی که نشانگر جایگاه شما در صنعت است ، مانند #عکاس_عروسی یا #عکاس_مسافرتی
3.هشتگ هایی برای اصناف اینستاگرام در صنعت شما ، مانند #bakersofinstagram یا foodiesofinstagram 4
4.هشتگ هایی  برای رویدادها یا فصول خاص ، مانند #عید_نوروز یا #یلدا
5. هشتگ ها با استفاده از مکان هایی مانند #pastrynyc#madeintoronto یا #dysweetsweets
6هشتگ های روزانه ، مانند #شنبه_های_پرانرژی، #پنجشنبه_های_رویایی

7.هشتگ هایی با عبارات مرتبط با آنچه شما انجام می دهید ، مانند #بهترین و #محبوب
8. هشتگ های مخفف ، مانند #qotd (نقل قول روز) یا #ootd (لباس روز)

  1. هشتگ های دارای ایموجی، توصیه می کنیم از انواع هشتگ در پست ها و استوری های خود استفاده کنید، به عنوان مثال، اگر یک حساب غذایی دارید، می توانید با استفاده از #آموزش_کیک به کاربرانی که به دنبال دستور العمل های پخت غذا هستند را جلب کنید.


هشتگ برند هشتگی است که هنگام استفاده در اینستاگرام برای فقط برای برند و کسب و کار شما استفاده می شود.  این کار می تواند به سادگی نام شرکت، عنوان یا نام یکی از محصولات یا کمپین های شما باشد.  یا می تواند هشتگی باشد که هیچ ارتباطی با نام تجاری شما ندارد بلکه ارتباطی با هویت برند شما دارد! 


شماره 2: هشتگ های برند
هشتگ برند هشتگی است که هنگام استفاده در اینستاگرام فقط برای برند شرکت شما است.
این کار می تواند به سادگی نام شرکت، عنوان یا نام یکی از محصولات یا کمپین های شما باشد.  یا می تواند هشتگی باشد که هیچ ارتباطی با نام تجاری شما ندارد بلکه ارتباطی با هویت برند شما دارد!

در حالی که هشتگ های مردمی به منظور افزایش دسترسی پیام شما هستند ، هشتگ های برند برای ایجاد تم برای شما و مخاطبان شما طراحی شده اند.  آنها می توانند برای تبلیغ یک کمپین یا جمع آوری محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) استفاده شوند.
به عنوان مثال ، شرکت کفش ورزشی “” Allbirds از هشتگ #weareallbirds برای ایجاد آگاهی در مورد برند خود با دادن مکانی به طرفداران خود برای به اشتراک گذاشتن محتوای مرتبط استفاده می کند.

ترغیب فالوورهای اینستاگرام به استفاده از هشتگ برند خود در پست ها و استوری ها، کلید پیدا کردن مخاطبان جدید در اینستاگرام است.  هنگامی که هشتگ خود را ایجاد کردید، به مشتریان یادآوری کنید که می توانند از هشتگ کسب و کار شما با به اشتراک گذاشتن آن در استوری یا پست به شما اشاره کنند.  به این ترتیب ، طرفداران شما می توانند به آن هشتگ مراجعه کنند و سایر پست های مربوط به تجارت شما را مشاهده کنند.  همچنین بهتر است برای پیگیری مطالب جدید به اشتراک گذاشته شده، هشتگ برند خود را فالو کنید! 

 شماره 3: هشتگ های کمپین

در حالی که هشتگ های برند و جامعه قرار است دوام داشته باشند، هشتگ های تبلیغاتی معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط برای چند روز، یک فصل یا یک سال اجرا می شوند. 

دلیل کوتاه مدت بودن هشتگ های تبلیغاتی این است که آنها معمولاً به کمپین های خاصی مانند معرفی محصولات جدید، رویدادهای ویژه یا مشارکت ها مرتبط هستند.  بنابراین آنها برای ایجاد تعامل زیاد در مدت زمان کوتاه بسیار عالی هستند! 

به عنوان مثال ، Tezza App اخیراً از هشتگ # 12daysoftezzaapp برای تبلیغ یک کمپین تعطیلات استفاده کرده است.

 

چگونه می توان بهترین هشتگ های اینستاگرام را برای حساب خود پیدا کرد؟ در صورت استفاده صحیح، هشتگ های اینستاگرام می توانند به شما در رشد، تعامل بیشتر و جذب فالوورهای بیشتر کمک کنند.  اما برای موفقیت در هشتگ ها باید در مورد هشتگ هایی که استفاده می کنید و زمان استفاده از آنها استراتژی داشته باشید.


در حالی که محبوب ترین هشتگ ها در اینستاگرام میلیون ها بار استفاده شده است، این بدان معنا نیست که شما به سادگی با افزودن #عشق ، #خوشحال یا #سگ به پست های خود تعداد زیادی لایک و نظر دریافت خواهید کرد.  بهتر است به جای استفاده از هشتگ های پر استفاده اینستاگرام، هشتگ هایی را که کم استفاده تر هستند ، شیک تر و دارای مخاطبان جذاب و مرتبط با صنعت شما هستند، پیدا و استفاده کنید.  بنابراین ، چگونه می توانید این هشتگ های جالب، خلاق و جامعه مدار را پیدا کنید؟  بهترین راه این است که بگردید و ببینید مخاطبان ، رقبا و رهبران صنعت شما از چه هشتگهایی استفاده می کنند.  ما متوجه شده ایم که هرچه موضوع جذاب تر باشد، گفتگوهای بیشتری در این زمینه انجام می شود، بنابراین پرداختن به ارزش واقعی موضوع بسیار سودمند است.  و شما متعجب خواهید شد که هشتگ ها چگونه می توانند موضوعات را پیدا کنند!  به عنوان مثال ، فرض کنید شما در حال ارسال عکس یک بولداگ فرانسوی هستید.  به جای فقط هشتگ گذاری #dogstagram (بیش از 95 میلیون پست) ، شما همچنین می توانید #pupsofinsta و #franceiegram را هشتگ گذاری کنید تا به مخاطبان هدف بیشتری از افرادی که واقعاً عاشق بولداگ فرانسوی هستند، برسید.  این بهترین راه برای جذب تعامل هدفمند در پست های شماست! 

 

در اینجا 5 روش برای یافتن بهترین هشتگ های اینستاگرام برای حساب خود آورده شده است:

 

شماره 1: استفاده از ویژگی پیشنهاد هشتگ

آیا برای یافتن هشتگ های منحصر به فرد یا خاص صنعت خود به راهنمایی نیاز دارید؟  پس ممکن است بخواهید از ویژگی های Later'sHashtag Suggestions بازدید کنید.  پیشنهاد هشتگ با یافتن هشتگ های مربوطه برای پست های شما به صورت خودکار بر اساس هشتگ های دیگری که استفاده می شود، کار می کند.  فقط یک هشتگی به ما بدهید که در آن موفق شده اید و ما 30 هشتگ مرتبط مرتبط را که می توانید با آنها آزمایش کنید به شما نشان خواهیم داد.

می توانید انتخاب کنید کدام یک از این هشتگ ها شما را به پست خود اضافه کنید.  تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که درج هشتگ” را کلیک کنید تا به انتهای عنوان شما اضافه شود.

یا می توانید برای ارسال خودکار هشتگ های خود در اولین نظر ، از برنامه ریزی بعنوان اولین نظر استفاده کنید.  این یک روش عالی برای تبدیل تیتراژ خود به عنوان ستاره نمایش استهشتگ کامل اینستاگرام را برای هر عکس پیدا کنید، با استفاده از قابلیت Hashtag Suggestions هشتگ خود را جستجو کنید!

 

شماره 2: درباره مخاطب خود تحقیق کنید استفاده از هشتگ های تصادفی در انتهای پست های اینستاگرامی باعث رشد مخاطبان شما نمی شود.  در عوض ، دریابید که مخاطبان شما از چه هشتگهایی استفاده می کند و ببینید کدام یک از آنها متناسب با محتوای منتشر شده شما است، هشتگ های شما باید مرتبط باشند و حاوی کلمات کلیدی باشند که مخاطبان شما در واقع آنها را جستجو می کنند. 

 

شماره 3: درباره رقبا تحقیق کنید یک راه عالی برای به دست آوردن ایده برای هشتگ گذاری، این است که ببینید شرکت های موفق در کسب و کار شما چه کاری انجام می دهند.  به پست های شرکت های دارای محتوا ، محصولات یا مخاطبان هدف مشابه نگاه کنید – و استراتژی محتوای آنها را به دقت ارزیابی کنید.  به ویژه از پست های برتر آنها استفاده کنید و هشتگهایی را که می تواند برای پست های بعدی شما در برند شما قابل استفاده باشد استفاده کنید.

 

  شماره 4: تحقیق و توجه به بلاگر ها و اسنفلوئنسرها، یکی از بهترین راه ها برای یافتن هشتگ های مرتبط، پیروی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام است که مخاطبان هدف (یا مشابه) مشابه شما دارند.  هر صنعتی اینفلوئنسرهای اصلی خود را دارد.  ببینید که این افراد در کسب و کار شما چه کسانی هستند و از پست های آنها برای ایده گرفتن استفاده کنید.  این افراد در حال حاضر با مخاطبان هدف شما کاملا شناخته شده اند، پس چرا از بهترین ها یاد نمی گیرید؟

 

شماره 5: هشتگ های مرتبط را پیدا کنید، بررسی روندهایی که به هشتگ مربوط به خود شما هستند یک روش آسان و موثر برای رشد جامعه شما است.  به سادگی هشتگ خود را در نوار جستجوی اینستاگرام تایپ کنید و سپس هشتگ ها” را از فهرست کشویی انتخاب کنید.  سپس می توانید همه هشتگ های برتر را ببینید که با هشتگ شخصی شما ارتباط نزدیک دارند و روش های بیشتری برای دسترسی ، نظارت و تعامل با جامعه هدف پیدا کنید.  همچنین می توانید پست های حاوی هشتگی را که قبلاً با آن موفقیت کسب کرده اید را مرور کنید.  آیا هشتگ های متداول دیگری را می توانید در پست های بعدی بگنجانید؟  اگر بله ، آنها را یادداشت کنید.

 

 چگونه هشتگ های اینستاگرام خود را سازماندهی کنیم بهترین روش برای سازماندهی هشتگ های شما با اکسل است.  شما می توانید یک صفحه اکسل با عناوینی مانند هشتگ ها” ، “دسته” ، “# پست ها” و موارد دیگر ایجاد کنید و سپس با یافتن هشتگ های جدید فعالانه آن را پر کنید.

به عنوان مثال ، اگر برند مسافرتی دارید ، می توانید از Saved Captions برای مرتب نگه داشتن همه هشتگ های مرتبط با سفر خود استفاده کنید ، بنابراین می توانید در آینده هنگام برنامه ریزی سریع آنها را اضافه کنید.  اگر می خواهید عکسی از یک ساحل در سن دیگو را برنامه ریزی کنید ، از آنجا که قبلا هشتگ ها را برای دسته های مختلف ذخیره کرده اید ، می توانید هشتگ های مربوطه را برای سواحل ، کالیفرنیا ، سفر و سن دیگو فقط با یک کلیک انتخاب کنید! 

 

8 روش برای بهینه سازی هشتگ های شما در اینستاگرام


هشتگ در اینستاگرام واقعاً می تواند یک روش موثر برای افزایش فالوور و تعامل شما باشد، اما این روش ها دائما در حال تغییر هستند.  در اینجا 8 نکته برای بهینه سازی هشتگهای اینستاگرام خود برای دستیابی به بازار هدف و رشد تعامل شما آورده شده است:


نکته شماره 1: بررسی هشتگ Instagram Analytics خود بررسی عملکرد هشتگهایی که در گذشته استفاده کرده اید می تواند راهی عالی برای تصمیم گیری در مورد این باشد که  هشتگ هایی که در آینده دوباره استفاده می شوند.  ابزار تجزیه و تحلیل بومی اینستاگرام برخی از این داده ها را ارائه می دهد.


ما توصیه می کنیم از هشتگ ها را تجزیه و تحلیل کنید تا اطلاعات کلیدی در مورد هشتگهایی را که استفاده می کنید، پیدا کنید، از جمله بیشترین لایک، کامنت ، فوروارد ، ذخیره و دسترسی به پست های اینستاگرام.

به علاوه ، با افزودن هشتگ های جدید، می توانید نحوه عملکرد آنها را برای محتوای خود به طور دقیق ردیابی کنید.

باید بفهمید که کدام هشتگ ها بیشترین میزان جذابیت را ایجاد می کنند
می توانید هشتگ هایی را که بیشترین لایک ، کامنت ، فوروارد ، ذخیره و دسترسی به آنها را در پست های اینستاگرامی خود دارند ، ردیابی کنید.

نکته شماره 2: سعی کنید به نتایج برتر” برای یک هشتگ وارد شوید اگر تا به حال هشتگی را در اینستاگرام جستجو کرده اید، احتمالاً متوجه شده اید “Top Posts” در بالای صفحه نتایج است.


پست های برتر معمولاً در 24 ساعت اول ارسال موقعیت خود را پیدا می کنند ، بنابراین شما باید پس از ارسال آن لایک ها و نظرات را سریع ارسال کنید.  اگر اندکی پس از ارسال می توانید در پست اینستاگرام خود تعامل زیادی ایجاد کنید ، این به اینستاگرام نشان می دهد که پست شما دارای محتوای جذاب و با کیفیت است. ورود به پست های برتر برای هشتگ یک روش عالی برای کشف توسط کاربران جدید است.  مانند برجسته شدن درExplore Page  می تواند منجر به یک اثر بزرگ شود که اساساً پست شما را در اینستاگرام وایرال می کند.  بنابراین ، چگونه وارد Top Posts برای هشتگ می شوید؟  بر اساس تجربه ما ، دو عاملی که بیشترین نقش را در تعیین اینکه پست به پست های برتر برای هشتگ وارد می شود بازی می کنند میزان تعامل پست و سرعت جذاب شدن آن است.

نکته شماره 3: هشتگ برند خود را در بایو اینستاگرام خود بگنجانید، اکنون می توانید هشتگ های قابل کلیک (و نام های کاربری) را به بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه کنید ، ساخت یک بایو اینستاگرام که به بازدید از وب سایت تبدیل شود بسیار آسان تر می شود!  آنچه در مورد این ویژگی بسیار جالب است این است که باعث می شود بیوگرافی شما بیشتر کاربردی باشد – شما می توانید از هشتگ برای تبلیغات جامعه اینستاگرام  خود تا برجسته سازی محتوای برند و اعلام کمپین های اینستاگرام استفاده کنید


تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قبل از هر کلمه ای در بایو خود یک “#” قرار دهید و به طور خودکار به یک لینک قابل کلیک تبدیل می شود که بازدیدکنندگان را به آن هشتگ هدایت می کند. 

 

نکته شماره 4: هشتگ های خود را در اولین نظر ارسال کنید در حالی که افزودن هشتگ به پست های خود یکی از بهترین راه ها برای تقویت تعامل و به دست آوردن پست های خود در مقابل مخاطبان هدف است ، تعداد زیادی هشتگ در کپشن های شما می تواند نامرتب به نظر برسد (یا بدتر)  ، اسپم شناخته شود!).  در عوض ، ارسال هشتگ های خود در اولین نظر راهی عالی برای تبدیل عنوان خود به عنوان ستاره نمایش است ، بدون اینکه به هیچ وجه از تعامل شما با هشتگ ها خدشه ای وارد کند.


نکته شماره 5: هشتگ را به استوری های اینستاگرام خود اضافه کنید آیا می دانید می توانید هشتگ را به Instagram Stories خود نیز اضافه کنید؟ 

افزودن هشتگ به استوری شما راهی عالی برای دادن فرصت نمایش محتوای شما به مخاطبان جدید است.  هنگامی که افراد هشتگ را در اینستاگرام جستجو می کنند ، اگر محبوبیت کافی داشته باشد ، می توانند مجموعه ای از استوری های دارای هشتگ را در صفحه نتایج جستجو مشاهده کنند – از جمله موارد شما!

 

 به هر استوری اینستاگرام می توانید به تعداد 10 هشتگ از جمله 1 برچسب هشتگ قابل کلیک اضافه کنید.  و اگر نگران هستید که هشتگ ها بر زیبایی استوری هایتان تأثیر بگذارند ، چندین روش وجود دارد که باعث می شود آنها به طور یکپارچه متناسب با پست شما باشند یا کاملاً پنهان شوند.  به عنوان مثال ، شما می توانید هشتگ های خود را کوچکتر کنید (فقط خرج کردن” متن کنید) و آنها را در زیر GIF یا برچسب پنهان کنید.

 

به هر استوری اینستاگرام می توانید به تعداد 10 هشتگ از جمله 1 هشتگ قابل کلیک اضافه کنید.  و اگر نگران هستید که هشتگ ها بر زیبایی تأثیر بگذارند ، چندین روش وجود دارد که باعث می شود آنها به طور یکپارچه متناسب با پست شما باشند یا کاملاً پنهان شوند.  به عنوان مثال ، شما می توانید هشتگهای مبتنی بر متن خود را کوچکتر کنید (فقط خرج کردن” متن کنید) و آنها را در زیر GIF یا برچسب پنهان کنید.

 

برای برند ها و مشاغل ، این فرصتی عالی برای حضور منظم در استفاده از مطالب برای فالوورها فراهم می کند.  به عنوان مثال ، اگر برای تجارت خود هشتگ برند دارید ، می توانید طرفداران خود را دعوت کنید تا هشتگ منحصر به فرد خود را نیز دنبال کنند.  این بدان معنی است که محتوای شما می تواند دو بار در فید دنبال کننده ظاهر شود – یک بار همانطور که پروفایل شما را دنبال می کنند و یک بار دیگر همانطور که هشتگ را دنبال می کنند.  این شانس شما را برای انتخاب، دو برابر می کند! 

 نکته شماره 7: اجرای کمپین ها و تبلیغات، تبلیغاتی مبتنی بر هشتگ مسابقه هایی که طرفداران، محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) را ساخته شده اند آنها برای سرگرمی و هم برای جذب مخاطبان جدید سرگرم کننده ، محبوب و عالی هستند.  ساده ترین راه برای انجام این کار تشویق مخاطبان برای نشان دادن محتوای مربوطه با هشتگ برند است – آنها مانند یک سیستم بایگانی هستند که همه افراد جامعه شما می توانند برای کمک به شما در تولید UGC استفاده کنند. 

 

یک مسابقه ایجاد کنید که طرفداران شما در اینستاگرام عکس بارگذاری کنند و پست های آنها را با هشتگ برند خود هشتگ گذاری کنند. 

نکته شماره 8: از استفاده از هشتگ های ممنوع در اینستاگرام خودداری کنید ، نکته آخر اینکه از استفاده از هشتگ های ممنوع در پست های اینستاگرامی خود جلوگیری کنید.  هشتگ های ممنوع شده توسط Instagram به دلیل نقض قوانین اینستاگرام غیرفعال” شده اند – و این باعث می شود که آنها برای نمایش برند شما کاملاً بی فایده باشند.  علاوه بر این ، هشتگهای به ظاهر بی گناه در لیست های ممنوع مانند #humpday و # سانسور شده هستند ، بنابراین قطعاً ارزش دارد سریع برچسب های خود را بررسی کنید!

 

بهترین روش ها برای هشتگ های اینستاگرام در سال 2021

 

هشتگ های اینستاگرام می توانند ابزاری قدرتمند برای کشف در صورت استفاده صحیح باشند- اما همچنین می توانند اسپم به نظر برسند و در صورت استفاده نادرست به ادراک برند شما آسیب برسانند.  در اینجا چند قانون برای دریافت ورودی بیشتر از هشتگهای اینستاگرام خود در سال 2021 آورده شده است:

1: چه زمانی باید از هشتگ های اینستاگرام استفاده کنم؟  جواب کوتاه؟  تا آنجا که ممکن است! 

هر زمان که محتوا را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید ، خواه یک پست باشد یا استوری اینستاگرام ، اگر هدف شما این است که توسط بیشتر افراد ممکن دیده شود ، باید از هشتگ های اینستاگرام استفاده کنید.

 

همانطور که گفته شد ، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که استفاده از هشتگ ضروری نیست ، مانند اینکه موضوع یا داستان خاصی را به اشتراک می گذارید.  در پایان روز ، بهتر است لحن یا موضوع پست خود را ، همراه با آنچه امیدوارید به دست آورید ، بسنجید و سپس تصمیم بگیرید که استفاده از هشتگ منطقی است. 

شماره 2: از چند هشتگ استفاده کنم؟  متأسفانه ، در مورد تصمیم گیری در مورد هشتگ هایی که باید استفاده کنید هیچ قانون کلی و سریعی وجود ندارد.  در حالی که برخی از متخصصان مانند الکس توبی استفاده از حداکثر هشتگ های مجاز را توصیه می کنند ، زیرا به شما فرصت بیشتری برای کشف می دهد ، برخی دیگر استفاده از 5-10 را توصیه می کنند. 

ما انواع استراتژی ها و ایده ها را در مورد اینکه هشتگ تفاوت ایجاد می کند ، دیده ایم ، اما در پایان روز ، این به خود شما بستگی دارد.  اگر می توانید 30 هشتگ فوق العاده مرتبط برای افزودن به هر پست پیدا کنید ، قطعاً باید به دنبال آن باشید

 

با این حال ، اگر با استفاده از این تعداد، احساس راحتی نمی کنید ، در صورت تمایل کمتر استفاده کنید.  آزمایش تعداد هشتگهایی که در پستهای خود استفاده می کنید اشکالی ندارد – همه چیز درمورد یافتن جای شیرین هشتگ شماست!

  شماره 3: از چه هشتگهایی که باید استفاده کنم؟  مهمترین نکته ای که باید در هنگام تصمیم گیری برای استفاده از هشتگ ها به خاطر داشته باشید این است که شما هدفی دارید – مانند این که شما از هشتگ هایی استفاده می کنید که مخاطبان هدف شما در واقع آنها را جستجو می کنند و دنبال می کنند!  مهم است که برای جلوگیری از هرزنامه” بودن ، هشتگهای اینستاگرام خود را در هر پست تغییر دهید.  همچنین بهتر است از هشتگ هایی مانند #likeforlike و هشتگ هایی که بیش از 1 میلیون بار استفاده شده اند ، خودداری کنید.  اگرچه این هشتگ ها ممکن است چند لایک اضافی برای شما به وجود بیاورند ، اما به شما کمک نمی کنند افراد بسیار جذاب و هدفمندی را دنبال کنید.

 

درعوض ، سعی کنید به دنبال هشتگ های فوق العاده ویژه جامعه باشید که به طور خاص مربوط به محتوایی هستند که ارسال می کنید.  استفاده از زیرنویس های ذخیره شده برای ایجاد چندین لیست هشتگ که براساس موضوع یا دسته بندی سازمان یافته اند بهتر است.  به عنوان مثال ، اگر شغلی هستید که صاحبان مشاغل کوچک در صنعت مد را هدف قرار می دهد ، ممکن است چندین هشتگ داشته باشید که از آنها در موضوعات مختلف استفاده می کنید.  برخی ممکن است به طور خاص برای مشاغل کوچک باشد ، در حالی که برخی دیگر ممکن است در مورد مد و تجارت الکترونیکی باشد.  نکته اصلی این است که آنها را جمع آوری و دسته بندی کنید تا وقتی از آنها در یک پست استفاده می شود ، به راحتی تشخیص دهید که بیشترین جذابیت در پست شماست.  و هر زمان که منطقی بود استفاده از هشتگ برند را فراموش نکنید!  اولین مرحله برای جلب کاربران دیگر برای به اشتراک گذاشتن هشتگ برند خود استفاده از آن است.

  شماره 4: آیا هشتگ های من قابل مشاهده هستند؟  طبق قواعد اینستاگرام ، می توانید هشتگ را به عنوان پست یا نظرات اضافه کنید.  با این حال ، با افزودن هشتگ به کپشن، به جای اینکه منتظر بمانید تا نظر شما نوشته و ارسال شود ، از تعامل اضافی بهره مند می شوید.  اگر عنوان زیر مرتب تری را ترجیح می دهید ، می توانید خطوط میان قسمت اصلی عنوان و هشتگ ها را نیز اضافه کنید.  با این کار هشتگ های شما به خوبی جمع می شوند ، بنابراین می توانید زیبایی زیبا و ساده ای را حفظ کنید:

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام