طراحی وب سایت وکلا در شیراز : طراحی وب سایت امروزه یکی از موضوعات بسیار مهم برای هر شغل و کسب و کاری هست . در این مقاله به بررسی طراحی وب سایت وکلا در شیراز خواهیم پرداخت . شغل وکالت جزو پر طرفدارترین شغل های دنیا از سمت موکلان است . هر کسی قطعا در زندگی خودش یکبار نیاز به ارتباط با یک وکیل برای فعالیت های کاری و… داشته است از این رو تبلیغات در بین مردم برای شغل خود برای وکلا یکی از موضوعات بسیار مهم به حساب می آید .

امروزه افزایش ضریب نفوذ اینترنت در ایران و به طبع آن در شیراز در بین مردم و افزایش آگاهی مردم نسبت به این پدیده نو ظهور، استفاده از گوشی های هوشمند و اینترنت رابط بسیار مهم در بین مردم با مشاغل می باشد . امروزه هر شخصی برای یافتن ارائه کننده خدمات یا هر محصولی اولین کاری که می نماید در دنیای اینترنت به دنبال ارائه کننده آن خدمات می گردد . از این رو حضور در فضای مجازی یک امر بسیار واجب و مهم برای رشد کسب و کارها به حساب می آید .

طراحی سایت وکلا از موضوعات بسیار مهم و ضروری است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم با ما همراه باشید .

همانطور که اطلاع دارید ، امروزه بازار اینترنت داغ است و مردم گوناگون برای کسب اطلاعات ، به عنوان اولین و بهترین راه وارد موتورهای جستجو و ۹۹ درصد اوقات گوگل می شوند و به جستجوی نیاز خود می پردازند .
همین موضوع سبب شده تا بسیاری از حرفه ها ، شرکت ها و کسب و کار های مختلف با طراحی وب سایت در شیراز برای مشاغل و خدمات خود به معرفی و تبلیغات در خصوص خدمات خود و کاری که مشغول انجام آن هستند یا فروش محصولات و انواع تجارت ها بپردازند .
طراحی وب سایت وکلا در شیراز ، می تواند کمک شایانی به شناخته شدن وکیل ها کند. همچنین می تواند به کسانی که دنبال وکیل هستند  اطلاعات مناسبی در ارتباط با مساله حقوقی مورد نظر خود و اقدامات مورد نیاز ارائه دهد .

امکاناتی که در طراحی وب سایت وکلا در شیراز باید در نظر گرفته شود :

۱) بهتر است جهت آشنایی بازدیدکنندگان سایت با وکیل ، رزومه ای از وی ، میزان تحصیلات، سوابق کاری و … در سایت قرار گیرد .
۲) دومین نکته ای که در هنگام طراحی وب سایت وکلا  نباید فراموش گردد ، قرار دادن تلفن ، ایمیل و آدرس دفتر وکالت است . چرا که بدون قرار دادن راه های ارتباطی در وب سایت ، بازدیدکنندگان نمی توانند به وکیل مورد نظر خود مراجعه نمایند و عملا چنین سایتی بی فایده خواهد بود .
۳) امکان درج مقالات تخصصی و حقوقی و دست نوشته ها و آثار وکیل .
۴) نکته مهم دیگری که باید در طراحی وب سایت وکلا به آن توجه شود و شاید برای بسیاری از وکلا مهم باشد ، تخصص یا حیطه کاری وکیل است . چرا که برخی از وکلا در حوزه کاری مشخصی موکل می پذیرند یا در یک تیم فعالیت می کنند که هر شخص پرونده های خاصی می پذیرد . به عنوان مثال برخی وکلا در حل پرونده های املاک فعالیت می کنند و برخی متخصص مباحث خانوادگی اند و …
۵) تعرفه هزینه ها برای انواع پرونده ها یا مشاوره
۶) امکان اخذ وقت قبلی جهت ملاقات با وکیل بدون نیاز به تماس تلفنی و صرفا از طریق سایت .
۷) امکان ارسال پیامک تایید وقت ملاقات یا پیامک های اطلاع رسانی به موکلان .
۸) امکان ارسال مدارک موکلین از طریق سایت .
۹) بخشی مربوط به سوالات متداول
۱۰) امکان پرداخت هزینه آنلاین
و غیره

در پایان مثل همیشه تاکید می کنم طراحی وب سایت برای وکلا یا سایر اصناف بی فایده خواهد بود اگر بازدید کننده نداشته باشد . برای آنکه وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو در صفحات اولیه قرار گیرد نیاز است که افراد متخصص در زمینه طراحی وب سایت ، اصول و استانداردهای سئو را در وب سایت شما پیاده سازی کنند .