خدمات پشتیبانی سایت در شیراز | خدمات پشتیبانی حرفه ای وب سایت در شیراز:

پشتیبانی سایت در شیراز

پشتیبانی سایت در شیراز

باسلام ، با معرفی خدمات پشتیبانی سایت در شیراز بِستراه و پشتیبانی وب سایت بِستراه در خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان عزیز بِستراه هستیم ، بِستراه نخستین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات پشتیبانی وب سایت در شیراز هست ، بِستراه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ به طور رسمی با ثبت شرکت (پیشگامان نوین پندار سروستان) آغاز نموده است و شاید جالب باشد بدانید که تاکنون پیشتیبان بسیاری از سایت های فارسی بوده.

در طی این چند سال همواره بِستراه در راستای رفع نیاز های وب مستران در خصوص مسائل پشتیبانی سعی در توسعه خدمات پشتیبانی سایت خود در ایران داشته است ، به طوری که هم اکنون بعد از ۷ سال تلاش شبانه روزی مفتخریم اعلام نماییم که بیش ۹۹% درصد خدمات پشتیبانی سایتی که کاربران و وب مستران به آن نیاز داشته باشند در بِستراه قابل ارائه است ، در ادامه به برخی از مهم ترین خدمات بِستراه در این حوزه خواهیم پرداخت:

درباره خدمات پشتیبانی سایت بِستراه بیشتر بدانید :

باتوجه به افزایش چشم گیر خدمات طراحی سایت در ایران شاهد رشد بسیار بالایی در وب پارسی در چند سال اخیر بوده ایم ، زمانی گشت و گذر در وب پارسی به دلیل نبود و یا کم بود سایت های مورد نیاز کاربران بسیار کسل کننده بود ، در این زمان به دلیل این که وب سایت های ایرانی قدرت چندانی نداشتند ، سایت های خارجی و شبکه های اجتماعی خارجی جایگاه سایت های ایرانی را تصرف کرده بودند و با رشد بسیار سریع تکنولوژی در ایران و افزایش دسترسی کاربران به گوشی های هوشمند شاهد کوچ کاربران از سایت های خشک و کسل کننده ایرانی به محیط شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایلی بوده ایم ، دلیل این که کاربران ایرانی تمایل زیادی به سایت های خارجی داشته اند نبود سایت های مشابه ایرانی در اون زمینه ها بود ، اما در طی یکی دو سال اخیر وب سایت های ایرانی پیشرفت قابل توجهی داشتند و وب ایران دائم در حال پویا تر شدن هست .

از این رو سایت های ایرانی به خدمات پشتیبانی بیشتر نیاز خواهند داشت ، نگهداری سایت نیاز به وقت و دانش بسیار بالایی می باشد از این رو جهت رفع نیاز های کاربران بِستراه با دانش فنی که سال ها از طریق پشتیبانی انواع سیستم های مدیریت محتوا به دست آورده است میتواند تمامی سختی ها و مشکلات را برای شما برطرف نماید و برای شما فعالیت در وب را لذت بخش نماید .

خدمات پشتیبانی سایت بِستراه چیست ؟

خدمات پشتیبانی وب سایت بِستراه چیست : یک سایت برای این که بتواند دائم به کاربران خود سرویس دهی داشته باشد نیاز به نگهداری و پشتیبانی منظم دارد ، تا بتواند بقای خود را در وب حفظ نماید ، اگر از وب سایت خود نگهداری نکنید و مشکلات و خطاهای ان را مدام رفع نکنید، مشکلات سایت شما مداوم بیشتر خواهد شد و زمانی متوجه خواهید شد که این مشکلات کوجک تبدیل به مشکلات بزرگی شده اند و وب سایت شما را وارد یک بحران بزرگ کرده اند .

از این رو شما دائم به صورت مقطعی و یا دائمی نیاز به پشتیبانی خواهید داشت ، وب سایت شما همانند یک انسان میتواند دچار بیماری شود ، این بیماری ها در خصوص سایت شما ، ویروسی شدن و یا به وجود آمدن خطا ها و… هستند ، در این زمان شما به یک پزشک نیاز خواهید داشت که بیماری وب سایت شما را تشخیص و در مان نماید ، در دنیای واقعی برای درمان بیماری به یک پزشک نیاز خواهید داشت و در دنیای مجازی شما برای رفع مشکلات سایت خود به پشتیبانی سایت نیاز خواهید داشت .

اگر مایل هستید در خصوص پشتیبانی سایت بیشتر بدانید ، به شما پیشنهاد میکنیم چهار مقاله ( پشتیبانی سایت چیست ؟ ) – ( چرا در سایت به پشتیبانی سایت نیاز داریم ) و (وظایف پشتیبانی سایت) را در بِستراه مطالعه و بررسی نمایید .

پایان طراحی سایت ، پایان راه نیست !

شاید تصور کنید که راه اندازی وب سایت (طراحی سایت) پایان راه است اما این طور نیست ، پایان طراحی سایت شروع راهی است که بی شک اگر تجربه و دانش کافی در این زمینه نداشته باشید ممکن است برایتان مشکلات زیادی را داشته باشد !

شما بعد از طراحی سایت برای پیشرفت وب سایتتان به خدمات دیگری مثل (خدمات سئو سایت) نیاز خواهید داشت که در خصوص این خدمات در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد ، پس در ادامه این مقاله باز هم در کنار ما باشید …

در ادامه خصوص انواع پشتیبانی با هم ببیشتر گفتگو خواهیم کرد ،

پس در ادامه این بخش نیز با ما همراه باشید .

انواع خدمات پشتیبانی سایت – خدمات پشتیبانی فنی سایت :

قبل از این که بخواهیم به معرفی انواع پشتیبانی سایت BestRah بپردازیم شاید بهتر باشد بدانید که صرفا پشتیبانی سایت چه مفهومی دارد ، در این رابطه قبلا توضیحاتی را ارائه نموده ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد میکنیم مقاله ” پشتیبانی سایت چیست ؟ ” را مطالعه بفرمایید .

برخی از خدمات پشتیبانی سایت BestRah به شرح زیر می باشد :

پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی چیست ؟

نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. این‌ها همگی به این معناست که برای خوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید

ما مباحث فنی مثل : رفع خطاها و مشکلات را در پشتیبانی سایت پشتیبانی فنی میدانیم و مسائل محتوایی مثل تولید محتوا را پشتیبانی محتوایی میدانیم ، پشتیبانی محتوایی و پشتیبانی فنی سایت جز مهم ترین دسته بندی های خدمات پشتیبانی می باشند .

اگر مایل هستید در خصوص پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی بیشتر بدانید جزئیات بیتشر در خصوص این موارد رو میتوانید در مقاله (بررسی پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی) مشاهده و بررسی نمایید .

پشتیبانی فنی وب سایت :

در این بخش از مقاله (خدمات پشتیبانی سایت) در خصوص مباحث پشتیبانی فنی بیشتر گفتگو خواهیم داشت .

پشتیبانی فنی وب سایت چیست ؟

تقریبا همه ما با واژه پشتیبانی فنی آشنا هستیم ، پس بگذارید این سئوال را این گونه تغییر دهیم ، پشتیبانی فنی سایت شامل چه مواردی میشود ؟

– رفع مشکلات وب سایت

– پاسخ گویی به سئوالات، راهنمایی و آموزش

– اعمال تغییرات در سایت

– بکاپ گیری و بازیابی اطلاعات

– سئو و بهینه سازی وب سایت

– شخصی سازی و ویرایش قالب

– تامین امنیت وب سایت

– رفع مشکلات سئو در بخش خدمات پشتیبانی سئو سایت

– و…

پشتیبانی محتوایی وب سایت :

یکی دیگر از نیاز های یک وب سایت پویا بروز رسانی محتوایی – تولید محتوا می باشد که ما در پروسه پشتیبانی محتوایی و بروز رسانی محتوایی و تولید محتوا نیز با شما همراه خواهیم بود ، لازم به ذکر است محتوای ایجاد شده با استفاده از استاندارد های سئوی محتوایی خواهد بود .

اگر مایل هستید در خصوص خدمات پشتیبانی محتوایی (تولید محتوا) پی سی وب بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم به لینک (انجام کلیه خدمات پشتیبانی محتوایی در BestRah ) مراجعه نمایید . در حال حاظر تمامی خدمات پشتیبانی در BestRah ارائه می شود .

پشتیبانی سئو و بهنیه سازی :

یکی دیگر از خدماتی که در پشتیبانی سایت ارائه می شود (خدمات سئو سایت) می باشد ، ما در این خدمات سئو و بهینه سازی سایت شما در موتور های جستجو گر انجام میدهیم ، و از دیگر خدمات این بخش خدمات پشتیبانی سئو و بهینه سازی می باشد ، پس از این که شما را به نتایج برتر موتور های جستجو گر رساندیم حال زمان آن فرا رسیده که این جایگاه را برایتان حفط نماییم ، که این خدمات به خدمات پشتیبانی سئو معروف می باشد .

همچنین از دیگر خدمات پشتیبانی سایت میتوانیم به خدمات (پشتیبانی سایت وردپرس) و (پشتیبانی سایت ویبولتین) اشاره نماییم .

چرا پشتیبانی سایت BestRah ؟

شاید برای شما سئوال باشد که واقعا چرا BestRah را باید انتخاب کنیم ؟

در ادامه به این سئوال شما پاسخ خواهیم داد :

همیشه در کنار شما هستیم :

– در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در کنار شماییم – لذت شیرین پشتیبانی واقعی را با BestRah تجربه کنید

– پشتیبانی از طریق شیوه های مختلف : گفتگوی آنلاین – مراجعه حضوری – تماس تلفنی – تیکت – ایمیل و…

– شما در BestRah ، پرتالی رو خواهید داشت که به صورت شبانه روزی میتوایند از خدمات آن استفاده نمایید .

تیمی با سابقه و متخصص :

– بیش از ۱۰ سال تجربه در عرصه وب ، نخستین و بزرگترین مرکز پشتیبانی وب سایت در ایران

– بزرگترین مرجع تخصصی پشتیبانی انواع CMS ها در ایران

– BestRah یک فرد نیست ، BestRah یک تیم و مجموعه بسیار بزرگ هست که توانایی رفع انواع نیاز های شما را دارد .

راهکاری مقرون به صرفه برای تمامی مشکلات شما :

– در BestRah هیچ وقت مشکل کمبود منابع مالی نخواهید داشت ، تمامی تعرفه های ما توافقی است

منظور از تعرفه توافقی چیست : یعنی این که بر سر مسائل مالی ما انعطاف پذیر هستیم و با شما به توافق خواهیم رسید .

مشاوره و آموزش کاملا رایگان ، دیگر برای دریافت آموزش و مشاوره احتیاج به پرداخت هزینه نخواهید داشت

– تعیین کار برای زمان مشخص و دریافت آن در زمان مقرر با استفاده از سامانه پشتیبانی انلاین BestRah .

فعالیت کاملا قانونی :

تمامی فعالیت ها و خدمات BestRah قانونی و دارای مجوز های مربوطه می باشد :

– عضو نظام صنفی رایانه ای

در صورتی که مایل هستید در رابطه با نظام صنفی رایانه ای  اطلاعات بیشتری را کسب نمایید پیشنهاد میکنیم به وبسایت این سازمان مراجعه نمایید: http://www.irannsr.org

تعرفه های خدمات پشتیبانی سایت :

تمامی تعرفه های پشتیبانی سایت در BestRah توافقی می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تماس با واحد پشتیبانی سایت BestRah :

شماره تماس :۰۷۱۳۲۳۶۱۴۸۸ – ۰۹۱۲۸۵۸۶۱۳۵

ارسال تیکت – درخواست پشتیبانی : ارسال درخواست پشتیبانی

آدرس – مراجعه حضوری : شیراز- ۲۰ متری سینما سعدی – تقاطع معدل – مجتمع سال – طبقه ۴ – واحد ۴۰۳